PROJEKTVEZETŐT

Miért érdemes velünk dolgozni?

Hosszú távon számítunk szaktudásodra, ahol eredményeid eléréséhez képzésekkel és szakmai tanácsokkal járulunk hozzá. Egy sikerorientált csapat tagja leszel, ahol munkatársaid kiemelkedő szaktudással rendelkeznek. Munkád során kihívással teli, változatos feladatok elvégzésében veszel részt, ahol innovatív és kreatív ötleteidre számítunk. Eredményeidet megjutalmazzuk és mindig számíthatsz a támogatásunkra.

Néhány érdekesség a projektvezető feladatai közül:

  • hatalmas és forgalmas területeken vezetheted, irányíthatod a szolgáltatások teljesítését,
  • részt veszel az új szolgáltatási igényeket teljesítő vagyonőrök toborzásában, kiválasztásában, képzésében, végrehajtások építőjellegű kontrolljában, motiválásában, teljesítményelszámolásában,
  • kockázatelemzésekben, auditokban veszel részt,
  • változatos körülmények között, irodai és terepmunkán egyaránt tevékenykedsz,
  • prezentációk készítésében és előadások tartásában is kiteljesedhetsz

Rád van szükségünk, ha az alábbiakkal rendelkezel:

  • felsőfokú iskolai végzettséget szereztél (előny pénzügyi, gazdasági végzettség),
  • élőerős vagyonvédelmi területen 2-3 év szakmai és vezetői tapasztalatot szereztél,
  • jól vezetsz és „B” kategóriás jogosítványod van,
  • dinamikus és nyitott vagy az új technológiák módszerek alkalmazásában,
  • alkalmazottak foglalkoztatásában, irányításában, motiválásában profi vagy,
  • tudsz a számítógéppel dolgozni (Word, Excel, Power Point vagy Prezi);
  • elsősorban budapesti vagy közvetlen környéki lakóhellyel rendelkezel,
  • megszerezted a személy- és vagyonőri képesítést.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Személy- és vagyonvédelem
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Üzleti támogató központok
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1149 Budapest, Angol utca 77.

Kérjük, vedd figyelembe, hogy a pályázatban csak azok jelentkezését tudjuk fogadni, akik valóban megfelelnek a hirdetésben megjelölt elvárásoknak, továbbá, akik a felsorolt feladatokban tapasztalattal rendelkeznek. Megértésedet köszönjük!

Ha szeretnél részesévé válni egy vagyonvédelmi szakma felemelkedésének, akkor itt a helyed!
Szakmai önéletrajzodat, bérigény megjelölésével várjuk a „jelentkezem” gombra kattintva.