CéginformációSzövegeIde

Megbízónk termékcsoportjában globális piacvezető, magyarországi gyára a szállodaipar, a szabadidő ágazat és legújabban az autóipar számára fejleszt és gyárt tartós fogyasztási cikkeket. Készülékei a legpatinásabb márkák közé tartoznak és világszerte széles körben ismertek, egyaránt jellemzi őket az igényes design, az átgondolt funkcionalitás, energiatakarékosság  és a már legendás megbízhatóság. A gyár a hagyományos típusok mellett tovább szélesíti termékpalettáját, megtartva az előkelő piaci pozíciót megalapozó termékjellemzőket. Számára az új termékvonal termékfejlesztési nemzetközi szintű projektjeinek  vezetését és koordinációját magába foglaló feladatkörbe  tapasztalt és elhivatott szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

PROJEKTVEZETŐ – TERMÉKFEJLESZTÉS (Nemzetközi termékfejlesztési projektek)

FELADATOK

  • Az új termékek fejlesztésével kapcsolatos projektek megtervezése és átfogó menedzsmentje a cégcsoporton belül.
  • Elkészíti a projektterveket: tevékenységek specifikálása, ütemezése, mérföldkövek és erőforrások, költségek és határidők tervezése, projekt csapat kiválasztása
  • Irányítja a projekteket és ennek keretében összefogja a projektekhez delegált munkatársakat (Európa és adott esetben Kína)
  • Koordinálja a projekt teamek (mérnökök, 3-5 fő) munkáját
  • Nyomon követi a projekteket az indulástól a megvalósulásig az Antura project management rendszerben
  • Rendszeresen riportál a Fejlesztési Igazgatónak és az EMEA Fejlesztési Igazgatónak a projektek mérföldköveiről, feladatokról, készültségi fokukról és a projektek teljesítéséről
  • Információáramlás és hatékony projekt kommunikáció támogatása a helyi vállalatnál és a nemzetközi telephelyek között
  • Projektek megvalósításának elemzése, az eredményesség és a hatékonyság javítása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki diploma (gépészmérnök)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Gyártóvállalatnál (autóipar, gépipar, készülékgyártás, tartós fogyasztási cikkek ágazata) szerzett jelentős projektvezetői vagy projektmérnöki tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Antura, MS Project előny
  • Stratégiai gondolkodásmód, fejlett problémamegoldó készség, jó döntésképesség
  • Határozottság, jó érdekérvényesítő képesség, önállóság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Időszakos külföldi utazások vállalása

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Piacvezető, növekvő vállalat, stabil piaci környezet
  • Innovatív, fejlesztés-orientált kultúra
  • A nemzetközi gyakorlatok átvételének igénye és lehetősége
  • Személyes szakmai fejlődés támogatása, fejlődési perspektíva

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKTVEZETŐ – TERMÉKFEJLESZTÉS (Nemzetközi termékfejlesztési projektek), Jászberény

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Mérnök vezető
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Jászberény

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678