Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában.

A Robert Bosch Power Tool Kft. az elektromos szerszámgyártók világában a legnagyobb volumennel rendelkező telephely, amely a magas színvonalú produktivitásnak és technológiának a referenciájává vált. Célunk, hogy folyamatosan továbbfejlesszük termékeinket és ebben nagymértékben számítunk munkatársaink kiemelkedő teljesítményére. A miskolci gyár a Bosch Power Tool üzletágának legnagyobb európai kéziszerszám gyára, ahol jelenleg megközelítőleg 3500 munkatársat foglalkoztatunk. A termékstratégiánknak és a jövőbe mutató technológiáknak köszönhetően olyan új termékek kerültek a piacra, amelyek vállalatunkat az elektromos kéziszerszámok szegmensében piacvezetővé tették.

Projektvezető

Főbb feladatok, munkák:

    • Kéziszerszám termékfejlesztési, költségcsökkentési projektek vezetése  az ötlet generálás fázisától, a gyártáson keresztül, teljesen a piac megnyitásáig
    • 7-10 fős projekt team irányítás
    • Projekten belüli termelési, fejlesztési, logisztikai, pénzügyi, marketing és beszerzési területek koordinálása a project céljai érdekében
    • Projekt dokumentáció ápolása a megfelelő informatikai rendszerekben
    • Rendszeres riportálás a szegmens és üzletági vezetés felé
    • Társosztályokkal való kapcsolattartás, együttműködés
    • Felelős a projekt időtervéért, budget kezeléséért, elvárt minőségű termék leszállításáért

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Műszaki vagy közgazdasági felsőfokú végzettség
    • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
    • 2-3 év projektvezetői tapasztalat
    •  Magas fokú terhelhetőség, precizitás
    • Felelősségteljes gondolkodás
    • Kiváló prezentációs készség
    • Microsoft Office rendszerek magas szintű ismerete
    • Német nyelvtudás előny
    • Termékfejlesztésben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Miskolc

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.