Nem bírod a monotonitást? Unalmas számodra, ha csak az irodában kell ülnöd 8-tól 16-ig? Ha a válaszod igen, akkor íme egy mozgalmas, kihívásokkal teli pozíció! Az Aon Legjobb munkahely 2018 díjas WHC Csoport budapesti csapatába keres Projektvezető munkatársat.

Projektvezető (SW-2600)

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkaerő kölcsönzési projektek lebonyolítása, kezelése
  • Munkaerő toborzása és kiválasztása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Napi szintű kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • Csoportos tájékoztatók, tesztírások szervezésében való részvétel
  • Adminisztratív feladatok (munkavállalók be-, és kiléptetése, bérszámfejtés előkészítése, cafeteria rendelés, számlázás előkészítése stb.)
  • Munkavállalók felmerülő munkaügyi/bérügyi kérdéseinek, problémáinak egyeztetésében és kezelésében történő részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • HR és/vagy munkaügyi területen, munkaerő-kölcsönzésben szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó képesség, ügyfél és eredmény orientáltság, rugalmasság, magabiztos, határozott személyiség
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbért + cafeteriát
  • Izgalmas feladatokat: nem csak papírmunkád lesz ;)
  • Szuper csapatépítőket, fergeteges évzáró karácsonyi partyt
  • Tréningeket, szakmai képzéseket

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.