Ügyfelünk egy jól prosperáló budapesti mérnökiroda, amely generál mélyépítési tervezési szolgáltatásokat nyújt megbízói számára. Jelenleg a cég bővülése miatt új csapattagot keresünk, a következő pozícióba:

PROJEKTVEZETŐ / PROJEKTMUNKATÁRS (tervezőiroda)

Feladatok:

  • aktív részvétel a tervezési projektekben azok lezárásáig,
  • a tervezőmérnöki csapat munkájának támogatása,
  • a projektekhez kapcsolódó dokumentációk és nyilvántartások elkészítése, kezelése és naprakészen tartása,
  • büdzsék, határidők és ütemtervek folyamatos nyomon követése,
  • a projektek megvalósításához szükséges adatok és információk időben történő beszerzése,
  • kapcsolattartás külső partnerekkel (pl. megbízó, alvállalkozó, hatóság),
  • adminisztratív feladatok ellátása,
  • jelentési kötelezettség az ügyvezető felé.

Elvárások:

  • szakmai gyakorlat projekttámogatási vagy projektirányítási feladatkörben,
  • építőiparban (pl. tervező iroda, kivitelező cég) vagy ingatlanfejlesztő cégnél (beruházónál) szerzett tapasztalat, ennek hiányában az iparág iránti érdeklődés és a specialitások elsajátítására való hajlandóság,
  • felhasználói szintű MS-Office ismeret,
  • pontosság, precizitás,
  • asszertív személyiség jó szervező és problémamegoldó képességgel.

Ajánlat:

  • változatos tervezési projektek, melyek között számos hosszú távú, nagy értékű beruházás is megtalálható,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelemcsomag,
  • családias légkör, rugalmas, az egyéni igényeket is figyelembe vevő szervezeti kultúra,
  • zöldövezeti iroda Dél-Budán,
  • részben home office-ból történő munkavégzési lehetőség biztosítása, a járványhelyzet megszűnését követően is.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.