NEMZETKÖZI OKTATÁSI KÖZPONT
  • A Nemzetközi Oktatási Központ nemzetközi rendészeti képzéseket, nyelvtanfolyamokat szervező és bonyolító költségvetési szerv, amely emellett egyéb rendészettel összefüggő események, konferenciák számára is helyszínt biztosít magyar és külföldi személyek részére egyaránt.

    2019 tavaszán konzorciumi partnerként pályázatot nyújtottunk be az Európai Bizottsághoz, mely pályázat támogatást nyert és 2019. október 1. napjától 24 hónapon át kerül végrehajtásra.

    A projekt tárgya különböző képzések, konferenciák, workshopok megtartása.

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Projektvezető

    Főbb feladatok, munkák:

      • A projekt és a projektben résztvevők átfogó koordinálása, motiválása, munkájuk irányítása;
      • Az ütemtervben meghatározott feladatok végrehajtásának irányítása,
      • A projekt előrehaladásának ellenőrzése és irányítása,
      • A pályázatban előírt nyilvánosság biztosítása,
      • A kommunikációs rendszer működtetése,
      • A projekt szakmai és pénzügyi előrehaladási jelentéseinek elkészítése,
      • A projekt költségvetésének folyamatos nyomon követése,
      • Az egyes kifizetések nyilvántartása,
      • A projekt zárásához kapcsolódó szakmai és gazdasági jelentés összeállítása;

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      A PROJEKT MUNKANYELVE AZ ANGOL, így a folyékony angolnyelv tudás szóban és írásban elengedhetetlen, továbbá európai uniós pályázatok lebonyolításában és elszámolásában szerzett tapasztalat.

      A munka azonnali kezdéssel határozott időre szól, és a projektet lezáró beszámoló benyújtásáig tart.

    Amit kínálunk:

      • munkavállalói jogviszony határozott idejű munkaszerződéssel,
      • 1250 Euro/hónap bérezés,
      • kiváló munkakörnyezet,
      • mobiltelefon,
      • kedvezményes étkezési lehetőség,
      • ingyenes sportolási lehetőség,
      • ingyenes parkolási lehetőség őrzött parkolóban.

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Projektmenedzsment
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    1126 Budapest, Böszörményi út 21.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria

    Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címre.