MVM Optimum Zrt.
A közel tizenötezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Projektvezető

Feladatok

  • A cég szakterületeinek támogatása az építőipari tevékenységhez kapcsolódó folyamatok alkalmazásában. Felelős a projektek dokumentálásáért és azok napra készen tartásáért.
  • Folyamatautomatizálás fejlesztése.
  • Építési projektek műszaki előkészítése, kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás a tervezővel. Helyszíni felmérési munkák elvégzése, a projektek dokumentálása, műszaki dokumentáció összeállítása.
  • Ajánlatokhoz szükséges mennyiségi számítások elvégzése. Anyagkigyűjtések, rendelések, felhasználások ellenőrzése.
  • Elnyert építési projekt esetén az építkezési munkák irányítása, koordinálása, illetve az eredményesség biztosítása.
  • Folyamatos kapcsolattartás, együttműködés az alvállalkozókkal, az építkezés folyamatos figyelemmel kísérése.
  • Részvétel az alvállalkozók kiválasztásában, értékelésében.
  • Meghibásodások esetén helyszíni vizsgálatok elvégzése a garanciális hibák feltárása érdekében.
  • Műszaki átadás-átvételi eljárásban való aktív részvétel.
  • Minőségbiztosítási rendszer ellenőrzése, dokumentálása. Elektronikus építési napló vezetése.
  • Előírt folyamati lépések betartása, betartatása az együttműködő partnerekkel, az egyes folyamatok nyomon-követése és gondozása az ügyféligény felmerülésétől a számla kiegyenlítéséig.
  • Kapcsolattartás az illetékes támogató/közreműködő társterületekkel a cégcsoporton belül.
  • Határidők betartása a folyamatokban, akadály felmerülése esetén a szakterületvezető azonnali értesítése.
  • Sablonok, minták előírásszerű alkalmazása.

Amit kérünk

  • Felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök, villamosmérnök)
  • 7-10 év releváns szakmai tapasztalat
  • Középszintű aktív angol nyelvtudás
  • Kreativitás, innováció
  • Ügyfél-orientált gondolkodásmód
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Rendszerszemlélet, strukturált gondolkodás

Előnyt jelent

  • Felelős műszaki végzettség épületvillamossági szakterületen

Miért jó nálunk dolgozni?

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • mobilitási támogatás
  • kötetlen munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Elektromérnök
  • Üzemmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület