WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft. (WHC PERSONAL KFT.)

Projektvezető munkatárs ukrán vagy orosz nyelvtudással (VW-2914)

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek önálló vezetése
  • Fizikai munkaerő toborzása, kiválasztása, a kiválasztási folyamat teljes körű levezénylése, a folyamat hatékonyságának növelése
  • Hirdetések készítése, megjelentetése
  • Új belépő és kilépő munkavállalók munkaügyi adminisztrációjának teljes körű kezelése
  • Munkavállalók felmerülő munkaügyi/bérügyi kérdéseinek, problémáinak kezelése
  • Bérszámfejtéshez szükséges adatok összegyűjtése és továbbítása a munkaügyi osztály részére
  • Számlázás előkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
  • Adatszolgáltatás, riportálás a közvetlen felettes részére és a partnerek irányába

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ügyfelek kiszolgálásában, támogatásában szerzett gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook), közösségi média felületek aktív használata
  • HR és / vagy munkaügyi területen, munkaerő-kölcsönzésben szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Folyékony tárgyalóképes ukrán vagy orosz nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Kiváló kommunikációs képesség, magabiztos, határozott személyiség
  • Dinamikus, pörgős, önálló, ugyanakkor csapatjátékos és együttműködő személyiség
  • Lelkiismeretes munkavégzés, szorgalmas, megoldáskereső hozzáállás
  • Rugalmasság, proaktív gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbért + cafetériát + negyedéves bónusz
  • Céges laptop és telefon a munkavégzéshez
  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • Folyamatos, rendszeres belső és külső képzések, tréningek, ismétlő oktatás,
  • Betanuláshoz szakmai mentor program
  • Stabil, országos céges háttér, jogtiszta működés
  • Barátságos, otthonos cégkultúra, családias légkörben dolgozó csapatok

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR generalista, Specialista
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Orosz (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Ukrán (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.