Saját csapatunkba keresünk kollégát a következő munkakörbe:

Projektvezető

    Kelet-Magyarországi régió legdinamikusabban fejlődő, munkaerő-kölcsönzéssel és-közvetítéssel foglalkozó vállalkozása keresi legújabb tagját!
    Nem riadsz vissza a kihívásoktól? A tudásod szeretnéd egy stabil cégnél és egyben inspiráló csapatnál kamatoztatni?
    RAGADD MEG A LEHETŐSÉGET, ÉS LÉGY TE IS SIKEREINK RÉSZESE!
    Lelkes pályakezdők és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Mivel fog telni a munkaidőd?

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek koordinálása
  • Részvétel a munkaerő toborzásban és kiválasztásban
  • Kapcsolattartás a partnercégekkel és munkavállalókkal
  • Adminisztrációs tevékenységek ellátása
  • Kollégák munkájának támogatása

Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez?

  • Minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Határozott fellépés, dinamikus személyiség, önállóság
  • Kiváló kommunikációs készség

Mit kínálunk Neked?

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged

Amennyiben szeretnéd megpályázni a munkalehetőséget, küldd el fényképes önéletrajzod a jelentkezés gombra kattintva.