A Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt. többségi állami tulajdonú vállalat, Magyarország egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója. Társaságunk 254 településen gondoskodik ivóvízellátásról és csatornahálózat üzemeltetéséről.

Vállalatunk elkötelezett a folyamatos fejlődés mellett, és fontos számunkra a minőségi munka. A Működés-koordinációs irodánk számára keresünk.

Projektvezetőt

Feladata:

  • Egységes projektmenedzsment szemlélet kialakítása
  • Projektek megvalósításához szükséges anyagi és emberi erőforrások megtervezése és menedzselése
  • Projekt monitoring rendszer kialakítása, bevezetése és működtetése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

A munkakör ellátásával kapcsolatos követelmények:

  • Büntetlen előélet
  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat projektvezetői munkakörben
  • Felsőfokú végzettség gazdasági/ műszaki/ IT területen
  • Alapvető vezetői, szervezői ismeretek
  • MS Office, MS Project ismerete
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Kiváló tárgyaló és kommunikációs készség
  • Önállóság, analitikus gondolkodás és gyors lényeglátás
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Az iparág ismerete
  • Nagyvállalati tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatás
  • Megegyezés szerinti jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével

Adatvédelmi tájékoztatónk a logóra kattintva érhető el, személyes adatait-e szerint kezeljük. Amennyiben ezzel egyetért, küldje be pályázatát, melybe kérjük, fogalmazza bele, hogy adatkezelési szabályzatunkat megismerte és azzal egyetért.