Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Projektvezetői állás

Dinamikusan fejlődő informatikai cég projektvezetőt keres teljes munkaidőre.

Feladatok

  • Új projektek becslése
  • Projektek teljes életciklusának felügyelete,
  • Projekt célok megvalósulásának biztosítása,
  • Projektek technikai megvalósíthatóságának vizsgálata, IT technológiai háttér biztosítása,
  • Változásmenedzsment kezelése,
  • Kockázatkezelés,
  • Döntés előkészítő javaslatok készítése, a megoldási javaslatok prezentálása,
  • Futó projektek nyomon követése, tervteljesülések jelentése,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Szoros kapcsolattartás a vezetőkkel, szoftverfejlesztőkkel,
  • Alvállalkozók felügyelete,

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Informatikai területen szerzett legalább 3 éves projektmenedzsment tapasztalat
  • Projekt menedzsment módszertani elemek ismerete
  • MS Office, MS Project ismeret
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség
  • Konfliktus- és kríziskezelési készség
  • Tanácsadói szemlélet
  • Vezetői készségek
  • Önállóság, precizitás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Prince2 vizsga
  • Scrum módszertan ismerete
  • ITIL vizsga

Amit kínálunk:

  • Budapesti munkavégzés, modern környezet
  • Fiatalokból álló tehetséges csapat
  • Friss technológiák alkalmazása a gyakorlatban
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!
06/1 238-0978

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: MOLARIS Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Projektvezető
  • Rövid pozíció név: Projektvezető
  • Hirdető cég: MOLARIS Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Új projektek becslése Projektek teljes életciklusának felügyelete, Projekt célok megvalósulásának biztosítása, Projektek technikai megvalósíthatóságának vizsgálata, IT technológiai háttér biztosítása, Változásmenedzsment kezelése, Kockázatkezelés, Döntés előkészítő javaslatok készítése, a megoldási javaslatok prezentálása, Futó projektek nyomon követése, tervteljesülések jelentése, Kapcsolattartás az ügyfelekkel, Szoros kapcsolattartás a vezetőkkel, szoftverfejlesztőkkel, Alvállalkozók felügyelete,
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség Informatikai területen szerzett legalább 3 éves projektmenedzsment tapasztalat Projekt menedzsment módszertani elemek ismerete MS Office, MS Project ismeret Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség Konfliktus- és kríziskezelési készség Tanácsadói szemlélet Vezetői készségek Önállóság, precizitás B kategóriás jogosítvány Angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-14