A DUNACELL Kft. a német J. RETTENMAIER & SÖHNE GMBH+CO. KG csoport tagja,
mely cégcsoport globális piacvezető a speciális rostanyagok gyártásában.

Cégünk

Projekt vezető mérnök

munkatársat keres

Feladatok:

  • Beruházások, fejlesztési projektek tervezése, előkészítése, megvalósítása, hogy biztosítsa a technológiai és technikai fejlődést, a cég üzletpolitikai, minőségi, környezetvédelmi eljárásaival összhangban
  • A projekt csapat irányítása, kommunikáció a többi szervezettel és partnerekkel, hatóságokkal és beszállítókkal
  • Hatósági engedélyek beszerzése, hatósági adatszolgáltatások lebonyolítása

Elvárások:

  • Minimum főiskolai végzettség, gépészmérnök vagy villamosmérnök szakirány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Megbízható, stabil nemzetközi vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

    Jelentkezési határidő: 2019.12.31.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Dunaújváros, 2401 Papírgyári út 42-46.

Kérjük, hogy fényképpel és telefonszámmal ellátott szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva szíveskedjen eljuttatni.