Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata, amely önálló technológiai fejlesztő központtal rendelkezik. Magasan képzett mérnök csapatunk elsősorban logisztikai célgépek tervezésével, robotraktár rendszer fejlesztéssel és automatizálásával foglalkozik. A fejlesztő központban megtervezett gépeket a legmodernebb eszközökkel felszerelt, saját prototípus műhelyünkben készítjük el. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. Kutatás-fejlesztési részlegünk számára keresünk budapesti munkavégzéssel munkatársat az alábbi pozícióba:

Projektvezető – kutatási és fejlesztési terület

Feladatok:

  • A projekten dolgozó 4-5fős gépész és villamosmérnök csapat vezetése
  • Mechatronikai jellegű egyedi logisztikai célgépek tervezésének koordinálása és prototípusok kivitelezésének irányítása
  • A területen futó projektek irányítása, ütemezése, nyomon követése
  • Beszállítókkal és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Fejlesztéshez kapcsolódó projektek, beruházások irányítása

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (Bsc, Msc)
  • 1-3 éves fejlesztői, tervezői tapasztalat
  • 1-3 éves projektvezetői gyakorlat
  • ProE/Creo tervezőszoftver ismerete
  • Erős rendszer- és projektszemlélet
  • Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Célgépek tervezésében szerzett tapasztalat
  • Mechatronikai, automatizálási, robottechnikai ismeretek
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • A fejlesztési projekt végig követése a tervezéstől az átadásig
  • Alkotásra, új ötletek megvalósítására inspiráló légkör
  • Jól felszerelt, korszerű gépműhely
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Rendszeres teljesítmény-értékelés
  • Fejlődési lehetőség belső képzések által, változatos feladatok
  • Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1139 Budapest XIII. Frangepán u.55-57.

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheted fel.