Projektvezető

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Közép és nagyvállalatok részére szoftveres megoldásokkal kapcsolatos projektek bevezetése, (scope: digitális dokumentumkezelés, munkafolyamatok támogatása és kapcsolódó integrációk) nyomon követése a magyarországi piacon, projekttagok munkájának irányítása;
  • nyomtató eszközök, valamint hozzá tartozó alkalmazásokkal kapcsolatos projektek vezetése, a kihelyezéséhez szükséges szervezői feladatok elvégzése;
  • belső, folyamatfejlesztő projektek menedzselése, az érintett stakeholderek tájékoztatása, eszkalációk, vezetői döntéselőkészítő anyagok készítése;
  • a projekt által lefedett tevékenységek pontos specifikálása, ütemezése, ezek nyomon követése;
  • a projektekhez kapcsolódóan rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel, felhasználókkal;
  • a projekt előrehaladásának ellenőrzése és irányítása; kockázatkezelés;
  • projekt dokumentációk előállítása, véglegesítése és a dokumentumtárba való rögzítése; folyamatos (heti) státusz házon belül és az ügyfelek irányába;
  • erőforrás tervezés, csapatmunka támogatás, a projektben felmerült problémák elhárítása;
  • társosztályokkal, beszállítókkal és alvállalkozókkal való folyamatos kapcsolattartás.

Munkakörhöz kapcsolódó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (IT/Telco szakterületen szerzett gyakorlati tapasztalat és felsőfokú szakképzettség előnyt jelent);
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat projektmenedzsment területen; (KKV és nagyvállalati szint egyaránt)
  • projektmenedzsment módszertanok ismerete (agilis vagy vízesés alapú);
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás;
  • alábbi programok ismerete: MS Office, MS Project, MS SharePoint vagy egyéb rendszertervező és project management eszközök;
  • „B” kategóriás vezetői engedély;
  • eredményorientált, pozitív, dinamikus személyiség;
  • magasfokú szervező és kommunikációs készség;
  • strukturált, rendszerben való gondolkodásmód;
  • ügyfélközpontú attitűd.

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes, változatos feladatok az önálló munkavégzés lehetőségével;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • multinacionális vállalati környezet;
  • kulturált munkakörnyezet.

Az innovatív Konica Minoltáról

Az irodatechnikai piacon multifunkcionális berendezéseinken túl üzleti és működési folyamatokat támogató IT szolgáltatásokat nyújtunk, melyeknek fontos elemei a munkafolyamat-automatizálás, az IT infrastruktúrára, valamint biztonságra vonatkozó megoldások.

A nyomdaipar és az ipari nyomtatás területén digitális rendszereink mellett szoftveres megoldásokat kínálunk, továbbá üzleti tanácsadással és képzésekkel támogatjuk ügyfeleinket.

IoT videófelügyeleti rendszereink a teljeskörű biztonság nyújtása mellett ügyfeleinknek elemzéseket készítenek.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Amennyiben úgy érzed, hogy a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.