A KELER Zrt. pályázatot hirdet

Projektvezető

munkakör betöltésére

Feladatok

  • Új informatikai rendszer bevezetési program projektjeinek önálló vezetése, működtetése
  • A projekt végrehajtásához szükséges feladatok, határidők, erőforrások, feladatok allokálása és számonkérése
  • A projekt előrehaladásának folyamatos követése, dokumentálása
  • Rendszeres jelentések a projekt státuszáról, érintett területek vezetőinek tájékoztatása
  • A szabályzatoknak és előírásainak érvényesítése a szállítás során; a szükséges vezetői jóváhagyások megszerzése; törvényi megfelelés biztosítása
  • Kockázatok, függőségek, problémák proaktív azonosítása, a kezelésükre vonatkozó javaslatok
  • Külső és belső érintett felekkel a kapcsolatok teljes körű, önálló és hatékony kezelése

Végzettség

  • Közgazdasági, pénzügyi és/vagy releváns műszaki szakirányú felsőfokú végzettség

Elvárások

  • Minimum 5 év projektvezetői gyakorlat
  • Projektmenedzsment eszközök, módszertanok és jó gyakorlatok ismerete, alkalmazása
  • IT projektben szerzett koordinátori/asszisztensi tapasztalat
  • MS Project használata

Elvárt kompetenciák

  • Kiváló szervezői képességek és ügyfélközpontú szemlélet, precizitás
  • Strukturált, megoldás-orientált gondolkodás,
  • Önálló munkavégzés,
  • Proaktivitás,

Előny

  • Multinacionális és vagy pénzügyi környezetben szerzett projektvezetői tapasztalat
  • Projektvezetői minősítés (pl.:PMP, CAPM)

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1074 Budapest, Rákóczi út 70-72.

Kapcsolat

Kérjük, hogy magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát valamint bérigény megjelölését tartalmazó motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva, a pozíció megjelölésével küldje el számunkra.

Adatkezelési hozzájárulás
A fenti álláshirdetésre történő jelentkezéssel a pályázó hozzájárulását adja ahhoz, hogy a KELER az önéletrajzát – amennyiben a Pályázó nem kerül kiválasztásra - a jelentkezéstől számított egy évig kezelje. Amennyiben Ön nem szeretné, hogy önéletrajzát sikertelen pályázat esetén kezeljük, úgy a jelentkezéssel egyidejűleg kérjük, ezt írásban jelezze.