eKRÉTA Informatikai Zrt.
bővülő csapatunkba

projektvezető

    Munkakör leírása

FELADATOK:

  • Részvétel a projektek előkészítésben
  • Projektek önálló tervezése és vezetése
  • Projekt adminisztráció és kommunikáció megtervezése, végrehajtása és végrehajttatása
  • Projekt szervezet felállítása és működtetése
  • Projekt tagokkal, ügyfelekkel és beszállítókkal való operatív kapcsolattartás a projekt munka kapcsán
  • Projekt feladatok elvégzésnek elősegítése és ellenőrzése
  • Riportálási teendők házon belül és ügyfelek felé

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú végezettség (Informatika / Gazdasági / Műszaki)
  • Projekt management (PMBOK) ismeretek
  • Legalább 5 év projektvezetési tapasztalat
  • Informatikai területen végzett projektvezetés (Informatikai projekt fogalmak és módszertani alapismeretek)
  • MS Office (Excel, Word, PowerPoint) készségszintű használata
  • Tapasztalat üzleti levelezésben és kommunikációban
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Tárgyalóképesség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Konfliktuskezelés
  • Analitikus és stratégiai gondolkodás
  • Proaktivitás

A POZÍCIÓ ELNYERÉSÉHEZ ELŐNY:

  • Állami/költségvetési szektorban szerzett tapasztalat
  • Agilis projektmenedzsment gyakorlat
  • SAP ismerete
  • MS SharePoint, MS Projekt felhasználói ismerete
  • középfokú angol nyelvtudás

Egyéb információ az állásról:

    Munkaadó leírása

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokat jelentő feladatok
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos képzések, szakmai fejlődés támogatása
  • Nyitott, összetartó, vegyes életkorú, dinamikus csapat
  • A légkör nem multis („rideg-hideg”), sokkal inkább családiasnak mondható
  • Modern, jól megközelíthető iroda
  • Távmunka lehetősége

CÉGINFORMÁCIÓ:

    Cégünk látja el az intézményi tanulmányi rendszerekhez történő, jelenleg SAP alapon működő GR és HR modulok
    • intézményi bevezetését (felsőoktatás és közoktatás),
    • a bevezetést felügyelő és irányító projektirányítás jellegű tevékenységeket,
    • a bevezetést követő kiemelt támogatást,
    • a GR és HR modulok, az ezekkel összefüggő tevékenységek folyamatos támogatását (support tevékenység),
    • valamint a fentieket kiszolgáló szoftver- és hardver támogatási feladatokat (bázis tevékenység).

Munkavégzés helye:

    1117 Budapest, Infopark

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület