Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Projektvezető (hűtéstechnika)

A Lidl Európa legnagyobb élelmiszer diszkont áruháza. 27 országban vagyunk jelen több mint 10.000 áruházzal. Magyarországon 2004-ben nyitottuk első üzletünket. Jelenleg közel 165 áruházzal rendelkezünk és közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk.

Az ön feladata

  • a LIDL magyarországi bolthálózatának hűtéstechnikai és biztonságtechnikai rendszerének irányítása
  • napi szintű kapcsolattartás a nemzetközi beszállítókkal és a cég németországi központjával a futó és új projektekkel kapcsolatban
  • új projektek , beruházások előkészítése, lebonyolítása, utókövetése
  • szoros együttműködés a társosztályokkal
  • QS biztosítása a felelősségi területen
  • projekt költségek tervezése és monitorozása
  • riportok, kimutatások készítése

Az ön profilja

  • műszaki vagy gazdasági főiskolai/egyetemi tanulmányok
  • tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
  • min. 3-4 éves tapasztalat
  • több önálló projekt lebonyolításában szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • magas szintű MS Office-ismeretek (kiváltképp Excel, PowerPoint)
  • precizitás, pontosság
  • elemző képesség, analitikus gondolkodás
  • csapatmunka
  • önálló munkavégzés, határozott fellépés

Amit kínálunk

  • fiatalos csapat
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • hazai és nemzetközi karrierlehetőséget
  • munkalehetőséget egy, a piacon elismert és stabil pozíciót betöltő nemzetközi szervezetben
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 100%-os támogatását
  • étkezési jegy és Erzsébet-utalvány(belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • nagy értékű egészségügyi- és balesetbiztosítási csomagot

Jelentkezzen most

Kérjük, amennyiben úgy érzi, szakmai tapasztalatai, végzettsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal, küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: LIDL Magyarország Bt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Projektvezető (hűtéstechnika)
  • Rövid pozíció név: Projektvezető
  • Hirdető cég: LIDL Magyarország Bt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: a LIDL magyarországi bolthálózatának hűtéstechnikai és biztonságtechnikai rendszerének irányítása napi szintű kapcsolattartás a nemzetközi beszállítókkal és a cég németországi központjával a futó és új projektekkel kapcsolatban új projektek , beruházások előkészítése, lebonyolítása, utókövetése szoros együttműködés a társosztályokkal QS biztosítása a felelősségi területen projekt költségek tervezése és monitorozása riportok, kimutatások készítése
  • Elvárások: műszaki vagy gazdasági főiskolai/egyetemi tanulmányok tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás min. 3-4 éves tapasztalat több önálló projekt lebonyolításában szerzett gyakorlat előnyt jelent magas szintű MS Office-ismeretek (kiváltképp Excel, PowerPoint) precizitás, pontosság elemző képesség, analitikus gondolkodás csapatmunka önálló munkavégzés, határozott fellépés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő 6 óra, Szakmai gyakorlat
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-19