Osztrák anyavállalattal rendelkező, állattartástechnológiai berendezések gyártásával, szerelésével és szervizelésével foglalkozó partnercégünk munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Projektvezető

Az álláshoz tartozó feladatok:

  • Beruházások megvalósításának teljeskörű menedzselése
  • Futó projekt felügyelete, időütemezés betartatása.
  • A projektben résztvevők munkájának koordinálása, projekt menetrendjének összefésülése az építkezéssel
  • Folyamatos kapcsolattartás megrendelőinkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal
  • Részvétel a megrendelői, alvállalkozói kooperációkon, tárgyalásokon
  • Ütemtervek, ártükrök készítése
  • Aktív közreműködés a meghibásodások elhárításában, meghibásodások kivizsgálása, megfelelő intézkedések meghatározása, végrehajttatása
  • Tartalék alkatrészek, szereléshez szükséges kisebb anyagok specifikálása, a szükséges tartalék alkatrészek esetleges beszerzése
  • Üzembe helyezési, műszaki átadás-átvételi eljárások előkészítése, dokumentálása
  • E-napló kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (elsősorban mezőgazdasági vagy építőipari)
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • Agilitás, rugalmasság, önálló és precíz munkavégzés
  • Magabiztos fellépés, pozitív hozzáállás, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Stabil és aktív szoftver ismeretek (Excel, Word és MS projekt, ArchiCAD, AutoCAD),
  • Kiváló irányítókészség
  • Határozott, eredményorientált személyiség
  • Munkavégzés önállóan és csapatban is
  • B kategóriás jogosítvány

Amit partnerünk kínál:

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Felelősségteljes és tevékeny munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség, izgalmas, változatos projektek
  • Kiváló fiatalos csapat
  • Versenyképes fizetés

Nyelvtudás:

  • Német vagy angol nyelv tárgyalási/felsőfokú szintű ismerete

Munkavégzés helye:

  • Országszerte
  • Az építés kivitelezési munkák országszerte, az irodai munkavégzés Budapesten zajlik.

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő, napi 8 óra

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.