Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Műszaki vénád van? Nem szeretsz egy helyben üldögélni és szívesen bonyolítanál le műszaki projekteket?
Ha érdekelnek a részletek, küldd el jelentkezésed és felvesszük Veled a kapcsolatot!

PROJEKTVEZETŐ - Győr

Miért lesz ez jó döntés?

  • céges notebookot és telefont kapsz
  • lakhatási támogatásban részesülhetsz
  • kiküldetéshez céges autó biztosítanak
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • izgalmas, változatos projektekben veszel majd részt
  • külföldi kiküldetésben való részvételt biztosítanak

Mik lesznek a feladataid?

  • gépek telepítésének irányítása, kapcsolattartás a megrendelővel
  • gyártósorok összeszerelésének, beüzemelésének koordinálása.
  • gyártócsarnokok leszerelésének, új helyre történő áttelepítésének szervezése, irányítása.
  • gépek karbantartásának irányítása, technológiai fejlesztések koordinálása.

Mit várunk el tőled?

  • felsőfokú műszaki végzettséget
  • projektvezetésben vagy gépek telepítésben szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalatot
  • középfokú angol vagy német nyelvtudást

    Munkavégzés helye: rugalmas, az adott projekt helyszíne

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Győr

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Projektvezető - Győr
  • Rövid pozíció név: Projektvezető
  • Hirdető cég: Profession Services
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: gépek telepítésének irányítása, kapcsolattartás a megrendelővel gyártósorok összeszerelésének, beüzemelésének koordinálása. gyártócsarnokok leszerelésének, új helyre történő áttelepítésének szervezése, irányítása. gépek karbantartásának irányítása, technológiai fejlesztések koordinálása.
  • Elvárások: felsőfokú műszaki végzettséget projektvezetésben vagy gépek telepítésben szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalatot középfokú angol vagy német nyelvtudást
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-19
Állás, munka még: Profession Services>