Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Gentherm az autóipar vezető és dinamikusan fejlődő vállalata, amely a gépjármű ülések és belső terek hőkomfortjával foglalkozik.
Világszerte 20 telephelyen 11.000 munkatársunk dolgozik Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában. Munkatársaink minden nap azért dolgoznak, hogy vevőink termékeink és szolgáltatásaink minőségével mindenkor elégedettek legyenek.
Magyarországi csapatunk erősítése céljából, pilisszentiváni (Budapesttől 15 km-re fekvő) telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi pozícióba

Projektvezető

AZ ÖN FELADATAI:

  • ülés- és kormányfűtés fejlesztések projektjeihez szükséges információk összegyűjtése és továbbítása a felelős kollégáknak, a projektfeladatok meghatározása a termékfejlesztés különböző életciklusaiban
  • a projektek és a projekt budget tervezése, az eltérések analizálása
  • APQP módszer implementálása és alkalmazása a termékfejlesztési folyamat során
  • optimális erőforrás-felhasználás biztosítása
  • különböző országokban/telephelyeken dolgozó projektteam tagok munkájának, kommunikációjának összehangolása
  • a projektteam képviselete az ügyfél irányába, az ügyfél képviselete a projektteam előtt
  • A projektmunka eredményeinek prezentálása az ügyfélnek és a vállalatvezetésnek

AZ ÖN PROFILJA:

  • Felsőfokú, műszaki végzettség
  • Modern projektmenedzsment módszerek ismerete (APQP)
  • Kritikus helyzetben is magabiztos, tárgyalási szintű német és angol nyelvtudás
  • Gyártószektorban, lehetőség szerint autóiparban szerzett szakmai tapasztalat min. 3-5 év
  • Kiváló szervezőkészség
  • Kiváló kommunikációs készség (határozott, magabiztos, prezentációs készség, meggyőző készség)
  • Információátadási képesség
  • Együttműködési képesség
  • Konfliktuskezelés

Munkavégzés helye:

Pilisszentiván

Dolgozz Te is az autóipar egyik vezető vállalatánál!
Mi vár Rád a Gentherm innovatív és modern vállalatánál? Változatos és kihívásokkal teli feladatok, jó csapatszellem, motiváló, nemzetközi munkakörnyezet, teljesítményfüggő javadalmazás, fejlődési lehetőség, rugalmas munkarend és változatos juttatások.

Angol és/vagy német nyelvű pályázatod, önéletrajzod e-mailen várjuk a "jelentkezem" gombra kattintva. További információért keresd a HR igazgatóság munkatársait, illetve az alábbi telefonszámokon: +36 26-567-738, +36 26-567-957.

Gentherm Hungary Kft. | 2084 Pilisszentiván | Bányatelep 14 | Tel.: +36 26-567-510 | Fax: +36 26-567-788

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Gentherm Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Projektvezető
  • Rövid pozíció név: Projektvezető
  • Hirdető cég: Gentherm Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Pilisszentiván
  • Feladatok: ülés- és kormányfűtés fejlesztések projektjeihez szükséges információk összegyűjtése és továbbítása a felelős kollégáknak, a projektfeladatok meghatározása a termékfejlesztés különböző életciklusaiban a projektek és a projekt budget tervezése, az eltérések analizálása APQP módszer implementálása és alkalmazása a termékfejlesztési folyamat során optimális erőforrás-felhasználás biztosítása különböző országokban/telephelyeken dolgozó projektteam tagok munkájának, kommunikációjának összehangolása a projektteam képviselete az ügyfél irányába, az ügyfél képviselete a projektteam előtt A projektmunka eredményeinek prezentálása az ügyfélnek és a vállalatvezetésnek
  • Elvárások: Felsőfokú, műszaki végzettség Modern projektmenedzsment módszerek ismerete (APQP) Kritikus helyzetben is magabiztos, tárgyalási szintű német és angol nyelvtudás Gyártószektorban, lehetőség szerint autóiparban szerzett szakmai tapasztalat min. 3-5 év Kiváló szervezőkészség Kiváló kommunikációs készség (határozott, magabiztos, prezentációs készség, meggyőző készség) Információátadási képesség Együttműködési képesség Konfliktuskezelés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-12