Projektvezető (generálkivitelezés)

INETON Kft.

1211 Budapest, Weiss Manfréd út

Biztosított eszközök
Laptop
Laptop
INETON Kft.

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Komplex projektek megvalósításának irányítására keressük tapasztalt kollégánkat a már elnyert és a további hamarosan induló projektjeinkre.

Főbb feladatok, munkák:

  • projektek kivitelezéséhez szükséges projektcsapat munkájának teljeskörű irányítása
  • alvállalkozók munkáinak ellenőrzése
  • teljesítési igazolások ellenőrzése megrendelő, az alvállalkozók és a beszállítók részére
  • a projekt pénzügyi és műszaki ütemezésének felügyelete
  • műszaki és pénzügyi ütemtervének nyomon követése, betartatása
  • műszaki beszámolók készítése vezetőség és megrendelő felé

Felelős leszel:

  • a minőségi, műszaki és munkabiztonsági előírásokért
  • a projekt határidők pontos betartásáért és betartatásáért
  • munkák első osztályú minőségben történő megvalósításáért / megvalósulásáért

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • építőmérnök vagy építészmérnök végzettséged van
  • FMV jogosultsággal rendelkezel
  • 5 év generál kivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • határozott, megbízható és stabil személyiség jellemez

Amit kínálunk:

  • cafeteria és plusz egy havi jutalom
  • szakmai fejlődési lehetőség, amiben maximális támogatást kapsz tőlünk
  • folyamatos továbbképzések
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség
  • támogató munkahelyi légkör
  • családbarát munkahely
  • munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Mérnök
  • Építőmérnök

"Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolni a bérigénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzot.

INETON Kft.