Szeretnél egy olyan innovatív vállalatnál dolgozni, ahol számít a véleményed? Akkor jó helyen jársz! Partnerünknél garantáltan megtalálod a számításaidat, kiemelkedő juttatási csomag vár Rád, fiatalos csapat, ingyen konditerem használat és ami a legfontosabb: szakmailag is kiteljesedhetsz!

Projektvezető

Miért válassz minket?

  • Változatos szakmai kihívások, fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • Továbbképzések, oktatások támogatása
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Kiemelkedő jövedelem, éves prémium lehetőséggel
  • Középtávon saját használatú gépjármű juttatás
  • Épületvillamossági tervezési ismeretek elsajátításának lehetősége
  • Modern, magas minőségű munkakörnyezet
  • Sportolási és étkezési lehetőség

A feladataid közé tartozik majd:

  • Épületgépészeti tervezés koordinálása projektvezetőként (fűtés- és hűtéstechnika, vízellátás, csatornázás, komfort, tűzvédelmi és technológiai szellőzések, közmű tervezés, gázellátás, oltórendszer, épületautomatika)
  • Projekt megbeszéléseken aktív részvétel, generáltervezői és megrendelői oldalról érkező problémák konstruktív megoldása
  • Folyamatosan kapcsolattartás a generáltervezővel és a szakági tervezőkkel, adatszolgáltatások feldolgozása és kiadása, ütközések feltárása és feloldása
  • 3-4 szerkesztő mérnök munkájának irányítása
  • Közmű szolgáltatói és hatósági egyeztetések szakmai támogatása (adminisztratív feladatok külön projektmenedzserhez tartoznak)
  • Kapcsolattartás gyártókkal és beszállítókkal
  • Kivitelezési fázisban a felmerülő kérdések és problémák kezelése, kivitelező támogatása, adott esetben helyszíni művezetéssel

Amit várunk tőled:

  • Legalább 1-3 év tervezésben vagy kivitelezésben szerzett tapasztalat,
  • Épületgépész mérnök végzettség vagy gépészmérnök végzettség, épületgépészeti specializációval,
  • Excel felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Tervezői jogosultság
  • 3 évnél több szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Autodesk Autocad és Revit ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Épületgépész
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.