Projektvezető

A Kondenz Plusz Kft. tapasztalattal rendelkező épületgépész végzettségű projektvezetőt keres csapatába!

Szeretnél egy gyorsan fejlődő, dinamikus csapat tagja lenni? Rendelkezel épületgépész végzettséggel és van is benne tapasztalatod? Nem riadsz el a kihívásoktól és szeretsz csapatban dolgozni?

Akkor te kellesz nekünk!

Főbb feladatok:

  • A cég épületgépészeti munkáinak megvalósítása és vezetése
  • A kivitelezésekhez szükséges anyagrendelési és logisztikai folyamatok szervezése és összeírása
  • A projektek napi szintű koordinálása az alkalmazottak és alvállalkozók felé
  • Árajánlat készítés

Elvárások

  • Szakirányú épületgépész technikus vagy mérnöki végzettség és tapasztalat
  • Precíz munkavégzés, magas fokú önállóság
  • Haladószintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • AutoCAD tervezőprogram ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit a cég kínál

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Épületgépész

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6000 KECSKEMÉT, IZSÁKI út 51.

Ha magadra ismertél küldd el jelentkezésed és csatlakozz a Kondenz csapatához még ma a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva!