Work Force Kft.

Generálkivitelezéssel, ingatlanberuházással és építőipari kivitelezéssel foglalkozó székesfehérvári partnerünk megbízásából keresünk tapasztalt kollégákat

Projektvezető / Építésvezető

pozícióba.

Elvárások:

  • középfokú szakirányú (műszaki) végzettség
  • számítógépes ismeretek
  • építőipari kivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • kimagasló problémamegoldó képesség
  • jogosítvány

Előny:

  • felsőfokú építészmérnöki vagy építőmérnöki végzettség

Feladatok:

  • kivitelezési projektek szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • kiviteli ütemtervek készítése, karbantartása
  • hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása
  • építési napló naprakész vezetése
  • alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • társaság érdekeinek képviselete megrendelői egyeztetéseken

Amire számíthatsz:

  • dinamikusan fejlődő csapat
  • szakmai kihívások
  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Végezetül…

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed, küldd el nekünk magyarnyelvű önéletrajzod, a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014