INFO-SZOLG KFT. (INFÓ-SZOLG KFT)
  • Cégünk építőiparral közel 25 évi foglalkozik generálkivitelezőként, fővállalkozóként látjuk el az éves során kialakult megrendelői körünk igényeit.

  • Munkatársat keresünk

    Projektvezető / építésvezető

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Projektvezető feladatai:

      • Projektek lebonyolítása
      • Folyamatban lévő munkákhoz beszállítók, alvállalkozók keresése, versenyeztetés
      • Anyagigények kiszámolása
      • Szerződések előkészítése
      • Árajánlatok készítése
      • Utólagos költségelemzés
      • Műszaki egyeztetések a megrendelőkkel, alvállalkozókkal, építésvezetőkkel

      Építésvezető feladatai:

      • Munkafolyamatok összehangolása, helyszíni irányítás
      • Szerződésben, tervekben foglaltak betartása
      • Műszaki egyeztetés megrendelővel, alvállalkozóikkal
      • A munkafolyamatokhoz kapcsolódó szakmai, minőségi és munkavédelmi előírások betartása
      • építési napló kezelése, e-napló vezetése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Célirányú végzettség (technikusi vagy mérnöki képesítés)
      • Építkezéseken betöltött szakmai tapasztalat
      • Építészeti tervrajzok, műszaki leírások értelmezése
      • Számítógép kezelés
      • TERC program ismerete, kezelése
      • Munkatársakkal, ügyfelekkel való hatékony kommunikáció

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • TERC program ismerete, használata
      • több éves tapasztalat
      • Építész vagy építőmérnöki képesítés

    Amit kínálunk:

      • Állandó bejelentés
      • Hosszútávú munkalehetőség
      • Bérezés megegyezés szerint
      • Igény szerint szakmai továbbképzés lehetősége
      • Teljes munkaidő
      • Budapesti munkahely

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Építőipar, Ingatlan vezető

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

    Önéletrajz, iskolai végzettséget igazoló iratok