Csatlakozz hozzánk, és légy egy nagy múltú vállalat szolgáltatás irányító csapatának tagja!

A CIVIL Zrt.

PROJEKTVEZETŐT

keres.

Ha szeretsz munkatársakkal foglalkozni, innovatív megoldásokat befogadni, mozgalmas és kihívásokkal teli környezetben élni, akkor nálunk megtalálod a helyed!

Ha szeretnél részesévé válni egy vagyonvédelmi szakma felemelkedésének, akkor itt a helyed!

Mit adhat Neked a csapatunk?

  • kimagasló szakmai tudásra teszel szert,
  • versenyképes fizetés vár rád,
  • egy elhivatott szakmai csapat tagja leszel,
  • rengeteg tapasztalatot szerzel és nagyfokú fejlődési lehetőséget adunk egy régóta stabil lábakon álló vállalati környezetben.

Néhány érdekesség a projektvezető feladatai közül:

  • hatalmas és forgalmas területeken vezetheted, irányíthatod a szolgáltatások teljesítését,
  • részt veszel az új szolgáltatási igényeket teljesítő fegyveres biztonsági őrök toborzásában, kiválasztásában, képzésében, végrehajtások építőjellegű kontrolljában, motiválásában, teljesítményelszámolásában,
  • kockázatelemzésekben, auditokban veszel részt,
  • változatos körülmények között, irodai és terepmunkán egyaránt tevékenykedsz,
  • a szolgáltatás tevékenységének szakmai felügyelete, a szükséges koordináció végzése,
  • összességében a szerződésekben, műszaki tartalmakban, jogszabályokban és belső szabályozókban meghatározott követelmények figyelembevételével a CIVIL Zrt. Fegyveres Biztonsági Őrségeinek folyamatos működtetése és felügyelete.

Számítunk Rád, ha az alábbiak valamelyikét vagy legjobb esetben mindet birtoklod:

  • felsőfokú végzettséget szereztél,
  • élőerős vagyonvédelmi területen 1-2 éves gyakorlati tapasztalatot szereztél vagy szeretnél megtanulni egy szakmát,
  • tudsz a számítógéppel dolgozni (Word, Excel, Power Point vagy Prezi);
  • megszerezted a személy-, és vagyonőri képesítést,
  •  „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel,
  • dinamikus és nyitott vagy az új technológiák módszerek alkalmazásában,
  • alkalmazottak foglalkoztatásában, irányításában, motiválásában eredményes vagy.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Személy- és vagyonvédelem
  • Biztonsági őr, Vagyonőr, Portás
  • Üzleti támogató központok
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest