Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Budapest, kőbányai telephelyű acélszerkezeti és épületlakatos munkákat végző kft. (a 3-as metró végállomástól 5 percre) felvételre
keres 1 fő munkatársat

Projektvezető

(műszaki előkészítő , gyártás-előkészítő)

munkakörbe.

Feladatok:

  • Projektvezetés, helyszíni felmérés, műszaki előkészítés, árkalkuláció.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakmai végzettség /építőmérnök (acélszerkezetes) vagy gépészmérnök/ több éves szakmai- és hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat, felelős műszaki vezetői jogosultság megléte, számítógépes felhasználói ismeret (Autocad, Word, Excel, Internet)
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Precizitás, önálló, szervezett munkavégzés
  • Lojalitás
  • Jó együttműködési készség, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Fizetés:

    Megegyezés szerint

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1103 Budapest, Vaspálya utca 53

Jelentkezni lehet fényképes szakmai önéletrajzzal.

Jelentkezési határidő: Feladástól számított 30 nap

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Argo-Hungary Kft. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Projektvezető
  • Rövid pozíció név: Projektvezető
  • Hirdető cég: Argo-Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: Projektvezetés, helyszíni felmérés, műszaki előkészítés, árkalkuláció.
  • Elvárások: Felsőfokú szakmai végzettség /építőmérnök (acélszerkezetes) vagy gépészmérnök/ több éves szakmai- és hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat, felelős műszaki vezetői jogosultság megléte, számítógépes felhasználói ismeret (Autocad, Word, Excel, Internet) 3-5 év szakmai tapasztalat Precizitás, önálló, szervezett munkavégzés Lojalitás Jó együttműködési készség, terhelhetőség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.04.21