Az Insiron Informatika Kft.

Projektvezető

munkatársat keres, teljes munkaidőben.

    Cégünk független, magyar tulajdonú vállalkozás, egyedi informatikai megoldások fejlesztésével és bevezetésével foglalkozik. Célunk egy olyan munkatárs megtalálása, aki az az alkalmazás fejlesztési projektek gazdájává és felelős vezetőjévé válik, és képes azokat az ajánlattól az eredmény átadásáig megszervezni, végigvezetni, így biztosítva megrendelőink számára a tökéletes végeredményt.

Feladatok:

  • Részvétel a felmérési és ajánlatadási folyamatban, fejlesztési projektek magas szintű megtervezése, ütemezése.
  • Külső- és belső függések, illetve kockázatok azonosítása, kezelése.
  • Roadmap, erőforrás terv és Gantt diagram készítés, WBS.
  • Feladatok kiosztása, munkavégzés megszervezése, vezetése, adminisztrálása.
  • Fejlesztési módszertanok (pl. agilis, iteratív vízesés) ismerete, ezek formai elemeinek (pl. standup, retrospective, demo stb.) megszervezése, valamint betartatása a projekt tagokkal.
  • A projekt feladatok, termékek terv szerinti leszállításának biztosítása.
  • Követelmény változások (CR-ek) szükség szerinti egyeztetése, kezelése.
  • A projektek állapotának folyamatos dokumentálása és rendszeres jelentése a menedzsment felé.
  • Ügyfelekkel, megrendelőkkel történő folyamatos kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú, informatikai vagy műszaki végzettség.
  • Legalább 3 éves releváns projektvezetési tapasztalat, alkalmazás fejlesztési területen.
  • Precíz, önálló, alapos munkavégzés.
  • Csapatjátékos szemlélet.
  • Eredmény-, és megoldásorientált, ügyfélközpontú gondolkodás.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Gyakorlati, tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előny:

  • Szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat.
  • Rendszerszervezői vagy üzleti elemzői területen szerzett tapasztalat.
  • Projektvezetői vizsga, képesítés (pl. PMP, PRINCEII)

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos üzleti területek és projektek
  • Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapat
  • Stresszmentes, modern munkakörnyezet
  • Rugalmas időbeosztás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.