Weinberg 1993-ban alakult Sárospatakon, magyar magántulajdonú társaságként; napjainkban nemzetközileg is elismert, meghatározó piaci szerepet betöltő vállalat. Fő profilunk az acélszerkezet-gyártás, -szerelés, és a magasépítési generálkivitelezés. 25 éves fennállásunk alatt több mint 400 épületet kiviteleztünk, mérnökeink száma meghaladja az 50 főt.

Munkáltatóként jellemez minket a megbízhatóság és stabilitás, a folyamatos és dinamikus fejlődés, a családbarát-szemlélet, a tudás, szorgalom és lojalitás elismerése, a hagyományőrzés és a környezettudatosság.

Acélszerkezeti üzletágunk részére új munkatársat keresünk

PROJEKTVEZETŐ

munkakörbe.
Látogass el honlapunkra: www.weinberg.hu

FELADATOK:

    • Acélszerkezeti projektek teljes körű irányítása: pénzügyi, műszaki, minőségi, szervezeti- és személyügyi irányítás és felügyelet gyakorlásával
    • Teljes körű projektmenedzsment feladatok ellátása: a projekt-tervnek megfelelő műszaki tartalom határidőre történő megvalósítása, a tervezett költségek betartásával és a megrendelő által elvárt minőségben.
    • Kapcsolattartás megrendelővel, tervezővel, alvállalkozókkal, hatósággal.
    • Naprakész adminisztráció, építési napló vezetésének ellenőrzése.
    • Részvétel a műszaki átadási eljárásokban.

SZAKMAI ELVÁRÁSAINK:

    • Felsőfokú műszaki végzettség
    • Projektvezetőként szerzett munkatapasztalat: min. 3 év
    • Projektmenedzsment ismeretek
    • B kategóriás jogosítvány

SZEMÉLYES KÉSZSÉGEK, KÉPESSÉGEK:

    • Határozottság, magabiztos fellépés, erős érdekérvényesítő képesség
    • Kiváló helyzetértékelés, kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség
    • Eredményorientáltság, stratégiai gondolkodásmód, projektszemlélet

ELŐNYT JELENT:

    • Acélszerkezeti projektvezetőként szerzett munkatapasztalat
    • Érvényes felelős műszaki vezetői jogosultság
    • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás

HA RÁD ESIK A VÁLASZTÁSUNK:

    • Változatos, felelősségteljes feladatokkal találkozhatsz.
    • Magasan kvalifikált, tapasztalt csapat projekt-team tagja leszel.
    • Piacképes jövedelemmel és juttatásokkal díjazzuk a munkádat.
    • Szakmai és személyes fejlődést, karrierlehetőséget kínálunk.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

    Magyarország területén belül változó.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, juttasd el fényképes szakmai önéletrajzod vagy regisztrálj honlapunkon keresztül a Karrier menüpontban (Jelentkezés az adatbázisba).