Az ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft. közel hatvan éve működik, ma Magyarország legnagyobb komplex építő- és építőanyag ipari műszaki értékelő, vizsgáló, ellenőrző, tanúsító, illetve szakértő és innovációs intézménye, több európai és nemzetközi szervezet tagja.

Szakmai tevékenysége során hazai és nemzetközi projekteket valósít meg, olyan kiemelt beruházásokon van jelen szakértőként, mint a Károlyi-Csekonics Palota, vagy a Karmelita Kolostor. Vizsgálattal, ellenőrzéssel és tanúsítással közreműködik az építési termékek teljesítmény igazolásában. Mindezek mellett szakmai rendezvényeket szervez, sikerrel valósította meg többek között a Solar Decathlon Europe 2019 nagyszabású, nemzetközi egyetemi innovációs házépítő versenyt Szentendrén.

Innovációs Igazgatóság Pályázatkezelési területére

Projektreferens

munkatársat keresünk határozott időre

Amiben számítunk leendő munkatársunk tudására, szakmai hozzáértésére:

  • Beérkezett pályázatok teljeskörű formai és tartalmi értékelése;
  • Szerződéskötés menedzselése;
  • Pénzügyi elszámolások ellenőrzése;
  • Szakmai beszámolók ellenőrzése;
  • Helyszíni ellenőrzések lefolytatása;
  • Utógondozási feladatok/Monitoring ellátása;
  • Szakmai jelentések készítése;
  • Kedvezményezettekkel való kapcsolattartás (telefonon, elektronikusan, papír alapú levelezés).

Amire mindenképpen szükség van a feladatok elvégzéséhez:

  • Felsőfokú végzettség;
  • 3 éves projektmenedzsment tapasztalat;
  • Folyamatmenedzseri tapasztalat;
  • Word és Excel magabiztos ismerete;
  • Jó kommunikációs képesség;
  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • Terhelhetőség.

Előnyt jelent:

  • EPTK-EUPR elektronikus felület ismerete;
  • Közgazdasági/pénzügyi/mérnöki vagy jogi végzettség;
  • Azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő béren kívüli juttatás;
  • Barátságos légkör;
  • Változatos feladatok;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Sportolási lehetőség;
  • Üdülési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Üzleti támogató központok

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szentendre

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy „projektreferens” jeligével juttassa el részletes szakmai önéletrajzát a 'Jelentkezem' gombra kattintva.

A pályázó a pályázat benyújtásával kifejezett hozzájárulását adja az adatkezeléshez azon adatokra vonatkozóan, amelyeket a pályázatában feltüntetett. Az ÉMI Nonprofit Kft., mint adatkezelő az álláspályázatokat az „ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓ (álláspályázatokkal kapcsolatos adatkezelés)” című dokumentumban meghatározott módon kezeli, mely tájékoztató az adatkezelő a honlapján teszi közzé, az Adatvédelem menüpont alatt. Az Adatkezelő fenntartja a jogot, hogy ezt a tájékoztatót egyoldalúan, a jövőre nézve módosítsa. A módosításokról az Érintetteket az Adatkezelő honlapján keresztül tájékoztatja.