Projektportfólió elemző

E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt.

Budapest, Győr, Pécs

E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. | Határozatlan idejű | Teljes munkaidős

Mi lesz a feladatod?

Az E.ON keresi projektportfólió menedzsment csapatának legújabb tagját.

Elemzéseiddel támogatod a projektvezetők és a felsővezetés munkáját a projektek indításáról és működéséről szóló adatalapú döntéshozatali folyamatban.

  • Hálózati projektportfólió menedzsment operatív működtetése
  • Projektvezetők feladatainak támogatása
  • Részvétel a projektindítási döntésekben, projektek priorizálásában
  • Folyamat oktatása
  • Erőforrásigény tervezésének koordinálása
  • Rendszeres projektvezetői státuszok begyűjtése
  • Kapcsolódó elemzések és riportok készítése
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása a hálózati projekt portfolió menedzsment valamennyi elemére (tervezés, nyomon követés, riportok és elemzések)
  • Együttműködés és kapcsolattartás társterületekkel

Ezekkel a feltételekkel leszel sikeres

  • Műszaki vagy gazdasági főiskolai/egyetemi diploma
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Projekt és/vagy elemzői tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Haladó szintű MS Excel használat
  • Nyitottság, önállóság, jó együttműködés

Amit kínálunk

  • Az energiaszektor piacvezetőjénél valósíthatod meg céljaidat
  • Multinacionális cégnél komplex szakmai fejlődés
  • Üzletközeliség, értékteremtő feladatok
  • Dinamikus, innovatív szakmai környezet
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Magánegészségügyi orvosi szolgáltatások
  • Áramdíjkedvezmény

Amennyiben van tapasztalatod elemzések készítésében, érdekelnek a projektek, és ötleteiddel szívesen segítenéd belső folyamataink javítását, várjuk jelentkezésedet!

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.