A  magyar tulajdonú, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező, piacvezető, folyamatosan bővülő, 35 áruházzal rendelkező, országos épületgépészeti és fürdőszoba üzlethálózat,

Soproni áruházába

Projektosztály vezető

KOLLÉGÁT KERES.

Feladatok:

  • Győr-Moson-Sopron megyei építészeti - és épületgépészeti projektek felkutatása;

Elvárások:

  • műszaki érdeklődés;
  • középfokú végzettség;
  • jó kapcsolatteremtő képesség,
  • B-kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • építészeti, épületgépészeti termékek kereskedelmében való jártasság
  • projektek felkutatásában, beruházókkal való kapcsolattartásban való jártasság
  • társalgási szintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • realizált forgalom után havi jutalék, negyedéves prémium
  • cégautó, saját használatra is
  • telefon
  • stabil cégháttér, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés
  • Projektmenedzsment
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.