Partnerünk magas szintű projekt-mérnökségi csapatába keres bővülés céljából

Projektmérnök

pozícióba új kollégát.

Cégjellemzők:

Pezseg benned a műszaki terület iránti elhivatottság és világszínvonalú megrendelőknek szeretnél dolgozni? Újabb kihívásokat keresel és továbbfejlődnél?
Nemcsak a széleskörű juttatási csomagra vágysz, hanem az is fontos számodra, hogy magasan automatizált high-tech gyártókörnyezetben menedzselj műszaki projekteket? Szívesen utaznál külföldre, ahol új technológiákat ismerhetsz meg?
Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek millióinak életminőségén világszerte számtalan forradalmasító termékkel, Jelentkezz!

Partnerünk a jövőorientált nemzetközi vállalat, amely innovatív technikai megoldások széles termékpalettáját – pl. biztonsági kapcsolók, érzékelők, jeladók – tervezi és gyártja az orvostudomány, autóipar, elektronikai ipar, adat- és telekommunikáció és repülőipar számára. Vevőik között olyan nagy nevek szerepelnek, mint Schneider Electric, Bosch, Continental, Valeo, Thyssenkrupp.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • MIVEL JÁRULSZ HOZZÁ KÖZÖS CÉLJAINK MEGVALÓSÍTÁSÁHOZ:
  • Te fogod teljeskörűen menedzselni az új termékek és a hozzá kapcsolódó technológiák bevezetésétől az elejétől a végéig a folyamatban
  • Előkészíted a projekteket, összegzed a megvalósítási költségeket, termék utókalkulációkat, kidolgozod a vevők részére az árajánlatokat
  • Kapcsolatot tartasz folyamatosan a vevőkkel és beszállítókkal
  • Együttműködsz majd a különböző területekkel (pl. gyártás, logisztika, beszerzés)
  • Részt veszel továbbá a termék elfogadási folyamatban a minőségüggyel közreműködve
  • A projekt haladási dokumentációkat vezeted, az adatokat feltöltöd a vállalatirányítási rendszerbe

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT SZÁMUNKRA, HA:
  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel mérnöki/műszaki területen (pl. gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök, járműmérnök, anyagmérnök, műszaki menedzser, közlekedési mérnök stb.)
  • Végzettség megléte mellett legalább 3 éves tapasztalatod van gyártási-termelési/műszaki területhez kapcsolódó feladatkörben
  • Aktív, magabiztos legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel (szóban és írásban kell majd használnod rendszeresen)
  • Ismersz és használtál már tervező programot (bármelyik megfelelő: pl. Autocad, Solidedge, Creo, Inventor stb.)
  • MS Office programok ismerete (Outlook, Excel, Word, Powerpoint)
  • Önálló és precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Autóipari gyártási tapasztalata és az iparági szabványok ismerete:
    ISO TS 16949 szabvány, APQP és PPAP ismerete
  • Műanyagipari/fémkivágási ismeretek
  • SAP/HYDRA vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

Kunszentmárton

Amit kínálunk:

  • kedvező munkaidő | rövid pénteki munkanap | versenyképes alapbér |
  • havi bónusz | féléves bónusz | külföldi szakmai utazási lehetőségek (pl. Kínai, Európa, India) | bejárási támogatás: tömegközelkedési bérlet vagy benzin | megfelelő környezet fiatalabb és senior kollégáknak is egyaránt |
  • folyamatosan fejlődő csúcstechnológiás gyártótér | szálláslehetőség |

Pozíció területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Villamosmérnök

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar és lehetőleg angol nyelven is Darai Dóra várja, amit a "Jelentkezem" gombra kattintva küldhet el.

Kérdése van az álláslehetőséggel kapcsolatban? Forduljon hozzám bizalommal telefonon: 06-30-557-3215-ös elérhetőségen!