Projektmérnök

Fiatal és motivált mérnöki csapatunkat projektmérnök kollégával bővítjük.

Az Oerlikon megkülönböztetett innovációs kultúrával rendelkező piacvezető high-tech csoport. Világszerte elismert sikerünket munkatársainknak köszönhetjük, akik hozzáértésükkel és odaadó, lelkes munkájukkal támogatják vállalatunkat.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.

A Debrecenben található gyártóegységünk több éve nemzetközi szinten is kiváló teljesítményt nyújt. Vállalatunk törekszik a piacon elérhető legmodernebb gépek, és technológiák beszerzésére és meghonosítására. Dinamikusan növekvő csapatunk tagjai rendszeres képzéseken vesznek részt, hogy szakmai rálátásuk a lehető legteljesebb legyen. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok

  • Terméktranszferek és új termékek (NPI) gyártásba való bevezetésének előkészítése, megtervezése és kivitelezése a vonatkozó vevői,- és egyéb szabályok szerint
  • a projekt vezetőjeként koordinálja az összes projekthez kapcsolódó tevékenységet és erőforrást
  • A projekt nyomonkövetése (budget, időbeli ütemezés), státusz riportálása a management és a vevők felé

Elvárások

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség (BSc vagy MSc)
  • 2-3 év gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos kommunikáció angol nyelven írásban és szóban egyaránt
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Fejlődésre nyitott, proaktív személyiség
  • MS Office programok (Excel, Project plan, Word) ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Jó munkahelyi légkör
  • Dinamikus, nemzetközi környezet
  • Szakmailag felkészült, tapasztalt vezetők
  • Versenyképes, több elemből álló álló javadalmazási csomag (cafeteria, bónusz, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)

Amennyiben csatlakoznál jól összeszokott csapatunkhoz, és megfelelsz az elvárásoknak, mindenképpen küld el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzodat.

Oerlikon Eldim (HU) Kft.
Határ út 1/C
4031 Debrecen
Hungary
T +36 52 501 280