A Nemak-konszern vezető szerepet tölt be az autóipari szektorban a komplex alumínium alkatrészek gyártása területén. A cégcsoport világszerte 16 országban több mint 21 ezer munkavállalót alkalmaz, éves bevétele meghaladja a 4,3 milliárd dollárt.
Közel 1300 munkavállalót foglalkoztató győri telephelyünk bővítéséhez keressük leendő:

Projektmérnökünket!

Feladataid:

  • Az új termék sikeres bevezetése
  • Projektterv készítés és rendszeres aktualizálás
  • A projektbüdzsé betartásának nyomonkövetése
  • Vevő specifikus rendszerkövetelmények ismerete és alkalmazása a teljes projekt fázis során
  • A projekt időtervének meghatározása a vevői időtervnek megfelelően
  • A termék minőségtervezési dokumentációjának – ellenőrzési terv, FMEA, ok–okozati diagram, folyamatábra, gyártási folyamatképesség-vizsgálatok, mérőrendszer vizsgálatok, KCC listák – elkészítésében való részvétel magyar és a vevővel egyeztetett nyelven.
  • Első mintákkal kapcsolatos mérési, kiszállítási feladatok koordinálása, dokumentáció összeállítása, vevői egyeztetések, a folyamat figyelése a vevői jóváhagyásig, a dokumentumok irattárazása.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki diploma
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, egyéb nyelvismeret előny
  • releváns szakmai tapasztalattal bírókat vagy rátermett pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny, ha ez igaz rád:

    Rendkívül talpraesett, dinamikus helyzetkezelés, konfliktuskezelés, aktív kommunikáció, tárgyalástechnika, munkaszervezés, kapcsolatteremtő képesség, rugalmasság, problémamegoldó képesség, ügyfél és szolgáltató orientáltság.

Amit neked kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Összetartó közösség
  • Választható béren kívüli juttatási rendszer
  • Teljesítményalapú prémium
  • Stabil, hosszú távú, kihívásokkal teli, megbízható munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Munkavégzés helye:

Győr, 9027 Ipari Park, Nyírfa sor 5387/1..