Projektmérnök-Műszaki menedzser

PSP Siklóssy & Partner Kft.

Pécs

Megbízónk, napelem rendszerek telepítésével és kivitelezésével foglalkozó, dinamikusan fejlődő, stabil, tőkeerős cég számára keresünk

PROJEKTMÉRNÖK-MŰSZAKI MENEDZSERT

(Napelem rendszerek/Pécs)

Feladatai:

  • KKV területen, valamint kiemelt projekteket kivitelező munkacsoport irányítása, aktív részvétel a kivitelezésekben, helyszíni kapcsolattartás a kivitelező és telepítést végző alvállalkozókkal.
  • Kivitelezés elszámolás, kontrolling.
  • Alvállalkozó partnerek felkutatása, monitorozása.
  • Műszaki dokumentáció alapján kivitelezési ütemterv készítése a megrendelői igények figyelembevételével.
  • Anyagrendelések nyomon követése.
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal.
  • Hatékony együttműködés és kommunikáció az értékesítő partneri hálózattal és a társosztályokkal.
  • Belső panaszok, folyamathibák követése, javító intézkedések meghatározása.
  • Közreműködés minőségi panaszok, elállások megoldásában, kezelésében.

Ideális pályázónk felsőfokú műszaki végzettséget (villamosmérnök, energetikai mérnök, épületgépész), épületgépészeti, vagy villamoshálózati (erős/gyenge áram) tervezésben/kivitelezésben legalább 3 év tapasztalatot és középszintű angolnyelv-tudást szerzett szakember. Elvárás még a kivitelezési feladatokat megelőző tervezési előírások, a kivitelezést biztosító jogszabályi háttér ismerete.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész

Fényképes pályázatát, idevágó ismereteinek, referenciáinak összefoglalásával - amelyeket bizalmasan kezelünk – jövedelemigénye és lakóhelye megadásával, diplomamásolattal, a 29191 pályázati számra hivatkozva várjuk.

Pécs