Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Mezőkövesdi mérnökségi csapatunk erősítéséhez keresünk mielőbbi belépéssel,

Projektmérnök munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • Új termékek bevezetésének koordinálása és új technológiák bevezetése költség, idő, és minőségügyi szempontok figyelembe vételével
  • Üzemi mutatók monitorozása, biztosítása az új termék felfutási fázisában (selejt, utómunka, ppm)
  • Projektek kapcsán felmerülő műszaki problémák megoldása a cég standard probléma megoldó eljárásával
  • Együttműködés az érintett osztályokkal, beszállítókkal bel- és külföldön egyaránt
  • Részvétel vevői auditokon
  • Gyártási dokumentumok készítése (layout, folyamatábra, PFMEA, Control Plan, munkautasítás)
  • Gyártósorok optimalizálása TPS módszer alapján
  • Technológia, dokumentáció készítése, változások menedzselése
  • Gyártósor telepítését követő folyamatmérnöki feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gépész vagy villamosmérnöki végzettség
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Microsoft Office ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Autóipari tapasztalat
  • Jártasság problémamegoldó módszerekben
  • SAP jártasság
  • APQP folyamat ismerete
  • TPS módszer ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség, széles körű juttatásokkal
  • Nemzetközi munkakörnyezet karrierlehetőséggel, izgalmas kihívásokkal és változatos feladatokkal
  • Szakmai és személyes fejlődés lehetőségének biztosítása
  • Biztos munkahely elkötelezett munkatársaknak

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Mezőkövesd

Haladjon a legjobbakkal! - A Modine piacvezető autóipari beszállítóként, világszerte a legtekintélyesebb szakértőnek számít a hőcserélő technikában. A céget 1916-ban Racine-ban (USA) hozták létre, az alapítás egy egyedülálló sikertörténet kezdete volt. A konszern világszerte 10.000 munkavállalóval áll a vevői rendelkezésére első osztályú, csúcstermékek gyártásával és nemzetközi ügyfélszolgálattal.
Magyarországi gyárunk 1991-óta sikeresen üzemel Mezőkövesden, 2008-ban pedig az európai gyártókapacitás bővítésével zöldmezős beruházásként újabb termelő egység indult Gyöngyösön.

Felkeltettük érdeklődését?

Ha igen, kérjük, küldje el pályázatát erre a "jelentkezem" gombra kattintva,

vagy postai úton a következő címre:
3400 Mezőkövesd, Lövői út 35.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Projektmérnök
  • Rövid pozíció név: Projektmérnök
  • Hirdető cég: Modine Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Város: Mezőkövesd
  • Feladatok: Új termékek bevezetésének koordinálása és új technológiák bevezetése költség, idő, és minőségügyi szempontok figyelembe vételével Üzemi mutatók monitorozása, biztosítása az új termék felfutási fázisában (selejt, utómunka, ppm) Projektek kapcsán felmerülő műszaki problémák megoldása a cég standard probléma megoldó eljárásával Együttműködés az érintett osztályokkal, beszállítókkal bel- és külföldön egyaránt Részvétel vevői auditokon Gyártási dokumentumok készítése (layout, folyamatábra, PFMEA, Control Plan, munkautasítás) Gyártósorok optimalizálása TPS módszer alapján Technológia, dokumentáció készítése, változások menedzselése Gyártósor telepítését követő folyamatmérnöki feladatok ellátása
  • Elvárások: Felsőfokú gépész vagy villamosmérnöki végzettség Hasonló területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat Tárgyalóképes angol nyelvtudás Microsoft Office ismeret „B” kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-12
Állás, munka még: Modine Hungária Kft.>