Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
MAGYAR HANGSZÓRÓ RENDSZEREK KFT.
  • Társaságunk elsőkörös autóipari beszállító, a Premium Sound Solutions csoport tagja.

    Székesfehérvári üzemünkben új projektjeink bevezetésének céljából nemzetközi csapat tagjaként keressük leendő kollégánkat.

  • Projektmérnök

    Főbb feladatok, munkák:

      • gyártósorok telepítése, fejlesztése,
      • meglévő gyártósorokhoz projektek adaptálása,
      • technikai paraméterek meghatározása és beállítása közösen az európai és a távol keleti kollégákkal,
      • projektek proaktív előkészítése, aktív kommunikáció az európai és távol keleti tervező részleggel,
      • részvétel nemzetközi folyamatmérnöki projektekben, külföldi workshop-okon,
      • próbagyártási jegyzőkönyv készítés, Control Plan, Flow chart, PFMEA,
      • mérési eredmények, MSA készítése,
      • a próba gyártás során feltárt folyamat vagy tervezési nem megfelelősségek elhárítása,
      • új innovatív műszaki megoldások kidolgozása,(XYZ-robot, AGV)

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • egyetemi vagy főiskolai végzettség mérnöki, műszaki területen,
      • néhány éves tapasztalat autóipari területről (esetleg pályakezdő)
      • optikai képfeldolgozó rendszerek ismerete,
      • angol nyelv műszaki kommunikációs szintű ismerete,
      • alkalmankénti utazási hajlandóság,
      • lean és kaizen alapelvek ismerete,
      • műszaki affinitás,
      • probléma megoldás,
      • magas szintű szervezőkészség.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • nyitottság
      • kommunikativitás
      • sokféle emberrel való jó együttdolgozás képessége (operátortól vezetőig, külső beszállítók, külföldi kollégák)
      • olyan típusú mérnök, aki szeret a termelésben lenni, s nem íróasztalnál ülni
      • nem „koordinálja”, ”menedzseli” az új termék bevezetés folyamatának, hanem annak aktív résztvevője

    Amit kínálunk:

      • felelősségteljes és kihívást jelentő munka ellátásának lehetősége
      • külföldi továbbképzés
      • versenyképes fizetés
      • 13. havi bónusz teljesítmény értékelési rendszer alapján
      • cafeteria

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Speciális mérnöki területek
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    8002, SZÉKESFEHÉRVÁR Finn utca 2..

    Jelentkezni magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz megküldésével, BRUTTÓ BÉRIGÉNY megjelölésével lehetséges.

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    Állás, munka még: MAGYAR HANGSZÓRÓ RENDSZEREK KFT.>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Projektmérnök
    • Rövid pozíció név: Projektmérnök
    • Hirdető cég: MAGYAR HANGSZÓRÓ RENDSZEREK KFT.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Fejér megye
    • Város: Székesfehérvár
    • Feladatok: gyártósorok telepítése, fejlesztése,meglévő gyártósorokhoz projektek adaptálása,technikai paraméterek meghatározása és beállítása közösen az európai és a távol keleti kollégákkal,projektek proaktív előkészítése, aktív kommunikáció az európai és távol keleti tervező részleggel,részvétel nemzetközi folyamatmérnöki projektekben, külföldi workshop-okon,próbagyártási jegyzőkönyv készítés, Control Plan, Flow chart, PFMEA,mérési eredmények, MSA készítése,a próba gyártás során feltárt folyamat vagy tervezési nem megfelelősségek elhárítása,új innovatív műszaki megoldások kidolgozása,(XYZ-robot, AGV)
    • Elvárások: egyetemi vagy főiskolai végzettség mérnöki, műszaki területen,néhány éves tapasztalat autóipari területről (esetleg pályakezdő)optikai képfeldolgozó rendszerek ismerete,angol nyelv műszaki kommunikációs szintű ismerete,alkalmankénti utazási hajlandóság,lean és kaizen alapelvek ismerete,műszaki affinitás,probléma megoldás,magas szintű szervezőkészség.
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017.02.17