UNITRUST ZRT. (UNITRUST ZRT)

A társaság fő profilja a fővállalkozás (egyéb speciális szaképítés), magasépítés, továbbá épületgépészeti rendszerek tervezése, létesítése, üzemeltetése és karbantartása.

Az építőipari piac új generálkivitelezője a UNITRUST Zrt. projektjeinek kivitelezéséhez keres

Projektmérnököt

Főbb feladatok, munkák:

    Feladata a projektek műszaki előkészítése, vállalkozási, kivitelezési dokumentációk elkészítése, folyamatos kommunikáció a projektvezetőkkel, megrendelőkkel, alvállalkozókkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Ideális pályázó, aki felsőfokú építész végzettségű, nagy teherbírású, gyors gondolkodású, magabiztos, proaktív szakember. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1033 Budapest

Szakmai önéletrajzát várjuk, amennyiben már dolgozott kivitelezési projekteken akkor azok rövid bemutatását is kérjük.