Informations:

Vállalat neve:

Mylan Hungary Kft.

Munkavégzés helye:

Komárom

Orientáció:

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Mérnök
  • Projektmenedzsment

Csatlakozz hozzánk, küldd el életrajzodat a „Jelentkezem” gombon keresztül!

Miért a Mylan?
További információért keresse fel oldalunkat: www.mylan.com

Projektmérnök/ Épületgépész

A világ egyik legnagyobb generikus gyógyszereket gyártó és forgalmazó vállalata. Több, mint 150 országban kínálunk termékeket a vevők számára.

A komáromi gyár az Európai Unióban a Mylan stratégiailag fontos csomagolási központja. Komáromi telephelyünkön közel 100 millió késztermék analitikai vizsgálatát, csomagolását, felszabadítását és disztribúcióját végezzük 29 ország számára az Európai Unióban és arra törekszünk, hogy három éven belül elérjük a 150 millió lecsomagolt készterméket. A komáromi telephely a vállalat európai régiós minőségellenőrzési központja is, ahol az Európai Unióban értékesített, az üzemben vagy az Európai Unió más országaiban, illetve harmadik országban csomagolt termékek minőségellenőrzését és felszabadítását végezzük. Az Európai Unióban az egyik legmodernebb és legnagyobb minőségellenőrzési laborral rendelkezünk. Egyben mi vagyunk az európai régió Minőségügyi kiválóság központja.

Közel 500 főre nőtt a munkavállalók létszáma, akik oktatására, tanítatására és fejlesztésére jelentős figyelmet fordítunk. Mindenhol kiváló képességű emberekkel találkozhatsz és dolgozhatsz a Mylan-nél.

Feladatok:

  • Épületgépészeti fejlesztések, beruházások teljes körű támogatása
  • Aktívan részt vesz a projektek tervezésében, rendszeres jelentéseket készít a projekt megvalósulásáról és a költségvetés állásáról, valamint elkészíti a kért előrejelzéseket
  • Gondoskodik az erőforrások allokációjáról, műszaki oldalról kapcsolatot tart a beszállítókkal az árajánlat kéréstől a szerződéskötésen át a kivitelezés lezárásáig
  • Együttműködik a felelős osztályokkal (csomagolás, épület karbantartás és mérnökség) biztosítva az információáramlást, valamint egyezteti és ellenőrzi a projekt megvalósulásához szükséges lépéseket
  • Ellenőrzi és jóváhagyja a beruházással kapcsolatos számlákat

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Legalább három év szakmai tapasztalat különféle beruházási/építési projektekben
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Magabiztos AutoCAD és MS Office (Excel, Word, PowerPoint) ismeret
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló tervezési, szervezései készségek
  • Átlagon felüli problémamegoldó képesség
  • Együttműködési készség, szabálykövető magatartás
  • Önállóság

Előny:

  • Gépészmérnök diploma épületgépészet szakirányon
  • Gyógyszeripari múlt
  • GMP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Cafeteria, sporttámogatás
  • Éves teljesítményfüggő bónusz
  • Ingyenes meleg étkezés
  • Bejárás támogatás
  • Letelepedési támogatás
  • Dolgozói élet és baleset biztosítás
  • Éves egészségügyi szűrővizsgálatok
  • Angol nyelvoktatás
  • Tiszta, gyógyszeripari környezet
  • Karrier lehetőség, folyamatos fejlődés