Eagle Industry Hungary Kft.
  • Az EKK cégcsoport tagjaként - a világ vezető autógyárainak szállít üzemanyag ellátó rendszerekhez szelepeket és részegységeket.

    Ha Ön pályáján épp ott tart, hogy eddig megszerzett tudását innovatív módon kamatoztatná és tovább gazdagítaná, ismerjen meg minket!

    Profilbővítés, kapacitásnövelés miatt erősítjük mérnöki csapatunkat - Izgalmas feladatokat, folyamatos szakmai fejlődést kínálva keressük lelkes, ötletetekkel teli kollegánkat

  • Projektmérnök

    Főbb feladatok, munkák:

      A rábízott projekt ütemezése, sikerének biztosítása a projektcsapat közreműködésével.

      • Új termékek tervezésében részvétel, azok bevezetése, koordinálása, gyártási koncepciók kialakítása
      • Új projektekhez tartozó berendezések és eszközök specifikálása, beszerzése, beszerzések koordinálása
      • Berendezések telepítésének és üzembevételének koordinálása
      • Meglevő és új gyártósorok beüzemelése/ telepítése, folyamatos fejlesztése
      • Alkatrész beszállítók felkutatása, alkatrészek bemintázása és széria gyártásba vitele
      • A projekt tervek készítése és betartása
      • Projektmegbeszélések szervezése és levezetése
      • Kapcsolattartás külső / belső partnerekkel
      • A projekt képviselete a vevő előtt
      • Beszállítók felügyelete/ irányítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Gépész vagy villamosmérnöki végzettség
      • Min. 2 év autóipari gyártásban, hasonló területen szerzett tapasztalat
      • kommunikációs szintű Angol nyelvtudás
      • Különböző gyártás technológiák ismerete
      • Agilis, proaktív személyiség
      • Can do attitűd

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Német nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • A főállású alkalmazás tervezhetősége és az inspiráló feladatok változatossága egyszerre egy munkahelyen
      • Belső és külső szakmai képzések, egyéni fejlődés támogatása
      • Versenyképes bérezés, gazdag választékú cafetéria csomag, bónuszok
      • Támogató légkör, rugalmas vezetői hozzáállás
      • Céges programok, egészségbiztosítás, sport és közösségi élet

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Projektmenedzsment
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    2234 Maglód, Jászberényi út 23.

    Kérjük, hogy szakmai tapasztalatainak bemutatását és bérigényét tartalmazó pályázatát küldje el vagy jelentkezzen honlapunk felkeresésével. Köszönjük.