Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A DELTAPLAST Kft Kecskemét egyik legnagyobb, 100% magyar tulajdonban lévő vállalata. Az elmúlt 25 év alatt folyamatos fejlesztésekkel, pályázati források bevonásával, dinamikus fejlődést értünk el és váltunk a hazai PET előforma, illetve a gépkocsi alkatrész gyártás meghatározó szereplőjévé.
ISO, ISO/TS és HACCP minőségirányítási rendszerekkel rendelkezünk.

bővítés miatt munkatársat keresünk

    Projektmérnök

    Feladatok:

    • Áttelepítésre kerülő termékek teljes technológia dokumentációinak elkészítése és átadása a termelés részére
    • Szerszámpróbák önálló lebonyolítása, együttműködve a termelési vezetővel és műszaki vezetővel
    • Sorozatgyártás előtt a teljes gyártási technológia elkészítése.
    • Komplett javaslattétel a gyártott termékek technológiájának optimalizálására. az elfogadott javaslatok projektszerű megvalósítása más részlegekkel együttműködve
    • ciklusidők-, átállási idők-, alapanyag felhasználás-, selejtszám csökkentése
    • Aktív részvétel az árajánlati folyamatban
    • Aktív részvétel a szerszám készítési projektekben

    Elvárások:

    • lezárt felsőfokú tanulmányok gépészmérnök szakon
    • szakmai tapasztalat műanyagipar vagy járműgyártás területén
    • tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
    • számítógépes ismeretek
    • magabiztos fellépés, nyitottság csapatmunkában való aktív részvételre
    • önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés
    • kiváló kommunikációs készség
    • komplex gondolkodásmód, kezdeményező készség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelenthet:

    • második idegen nyelv tárgyalóképes ismerete
    • Navision vállalatirányítási rendszer ismerete
    • autóipari folyamatok, minősítések ismerete
    • kecskeméti lakhely
    • azonnali munkába állás lehetősége

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Projektmenedzsment
    • Termékfejlesztés, tervezés
    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül bármelyik:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
    • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    Kecskemét

    Jelentkezési határidő:

    2017. 11. 09.

    További információ:

    A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.
    Munkaügyi kapcsolattartó: Farkas-Kazy Réka (HR vezető) 76/505-306 (125.mellék)

    Munkavégzés helye: Kecskemét Mártírok útja 2. és Juhász utca 2.
    Kezdés időpontja: Azonnal

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    Állás, munka még: DELTAPLAST Kft.>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Projektmérnök
    • Rövid pozíció név: Projektmérnök
    • Hirdető cég: DELTAPLAST Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Bács-Kiskun megye
    • Város: Kecskemét
    • Feladatok: Áttelepítésre kerülő termékek teljes technológia dokumentációinak elkészítése és átadása a termelés részére Szerszámpróbák önálló lebonyolítása, együttműködve a termelési vezetővel és műszaki vezetővel Sorozatgyártás előtt a teljes gyártási technológia elkészítése. Komplett javaslattétel a gyártott termékek technológiájának optimalizálására. az elfogadott javaslatok projektszerű megvalósítása más részlegekkel együttműködve ciklusidők-, átállási idők-, alapanyag felhasználás-, selejtszám csökkentése Aktív részvétel az árajánlati folyamatban Aktív részvétel a szerszám készítési projektekben
    • Elvárások: lezárt felsőfokú tanulmányok gépészmérnök szakon szakmai tapasztalat műanyagipar vagy járműgyártás területén tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban számítógépes ismeretek magabiztos fellépés, nyitottság csapatmunkában való aktív részvételre önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés kiváló kommunikációs készség komplex gondolkodásmód, kezdeményező készség
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017-10-12