Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A BDO HR & Recruitment a BDO Magyarország személyzeti tanácsadó üzletága, mely korszerű és hatékony megoldásokat kínál Ügyfelei részére, a humánerőforrás gazdálkodás számos területén.

Megbízónk egy skandináv tulajdonban lévő, ipari takarító és tisztító gépeket gyártó vállalat. Számukra keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Projektmérnök
Feladatok:
  • Elsősorban a beszállítói kör csökkentésével kapcsolatos projektekben való részt vétel illetve e projektek koordinálása, szoros együttműködésben a Beszerzéssel
  • Projekt csapat felállítása, egyéni felelősségek hozzárendelése, projekt ütemterv fejlesztése, a szükséges források meghatározása
  • A részletes ütemtervek megvalósulásának biztosítása a bevezetéstől a szállításig, és a vezetőség tájékoztatása bármilyen eltérés esetén
  • A csapattagok tréningezése a megfelelő teljesítmény érdekében
  • A projekt kockázatainak és minőségének a kiértékelése és kommunikálása
  • A projekt helyzetének folyamatos figyelemmel kísérése, beleértve a költséget, haladást, és az emberi erőforrást
  • A projektek lezárása és értékelése
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Legalább néhány éves, multinacionális gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Jó együttműködési és kommunikációs készség
  • Nyitott, eredményorientált, megbízható, rugalmas személyiség
Előny:
  • Gépészmérnök, Villamosmérnök, Mechatronikai mérnök végzettség
  • Műanyagipari ismeretek
  • SAP ismeret
Amit kínálunk:
  • Stabil hátterű, jó hírű nemzetközi vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség, képzéseken, tréningeken való részvétel
Pozíció területe(i):
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
Munkavégzés helye:
    Szigetszentmiklós
Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: BDO Magyarország HR Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Projektmérnök
  • Rövid pozíció név: Projektmérnök
  • Hirdető cég: BDO Magyarország HR Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Szigetszentmiklós
  • Feladatok: Elsősorban a beszállítói kör csökkentésével kapcsolatos projektekben való részt vétel illetve e projektek koordinálása, szoros együttműködésben a Beszerzéssel Projekt csapat felállítása, egyéni felelősségek hozzárendelése, projekt ütemterv fejlesztése, a szükséges források meghatározása A részletes ütemtervek megvalósulásának biztosítása a bevezetéstől a szállításig, és a vezetőség tájékoztatása bármilyen eltérés esetén A csapattagok tréningezése a megfelelő teljesítmény érdekében A projekt kockázatainak és minőségének a kiértékelése és kommunikálása A projekt helyzetének folyamatos figyelemmel kísérése, beleértve a költséget, haladást, és az emberi erőforrást A projektek lezárása és értékelése
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség Magabiztos, társalgási szintű angol nyelvtudás Legalább néhány éves, multinacionális gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat Jó együttműködési és kommunikációs készség Nyitott, eredményorientált, megbízható, rugalmas személyiség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.17
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 2