Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Jabil (www.jabil.hu) törekszik rá, hogy kiváló szakembereket alkalmazzon, és hogy ők a cégnél megtalálhassák a magánélet és a karrier optimális egyensúlyát. A vállalatnál nem csak szlogen a fiatalos lendület, a munkatársak átlagéletkora alig 34 év. Ráadásul a Jabil csapathoz csatlakozók valódi – választásuk szerint belföldi és/vagy külföldi – karrierlehetőség előtt állnak. Mindezt széleskörű képzési lehetőségekkel támogatja a vállalat, melyek során különféle iskolai és nem iskolai rendszerű, például nyelvi, menedzsment, soft skill és persze szakmai ismereteket sajátíthatnak el a kollégák.

Projektmérnök automotive területre

Feladata:

  • Gondoskodik arról, hogy a projekt eredmények elérjék a minőségi, technikai, ütemterv és költséghatékonyság követelményeit, szem előtt tartva a vevői elégedettséget.
  • Vezeti az előkészületeket, kiértékeli a berendezések üzembehelyezését, a gyártási layout-ot és a folyamat változásokat és/vagy a javító intézkedéseket.
  • Együttműködve az üzleti vezetéssel, részt vesz az árajánlatok készítésében, valamint a projektköltségvetés menedzselésében.
  • Technikai és project menedzsment szempontból fő vevői kapcsolattartóként működik.

Amit cserébe kínálunk:

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra
  • versenyképes bérezés
  • nemzetközi munkakörnyezet

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki / mérnöki végzettség
  • Minimum 3-4 év mérnöki vagy projekt menedzsment területen szerzett tapasztalat
  • Folyékony/tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Új termékek bevezetésében (NPI) szerzett gyakorlat Ipari elektronikai gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Project Management Professional (PMP) vagy ezzel egyenértékű oklevél
  • Gyártói környezetben szerzett mérnöki tudás és gyakorlat
  • LEAN gondolkodásmód

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Tiszaújváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el pályázati anyagát a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem gomb" megnyomásával.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Projektmérnök automotive területre
  • Rövid pozíció név: Projektmérnök
  • Hirdető cég: Jabil Circuit Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Város: Tiszaújváros
  • Feladatok: Gondoskodik arról, hogy a projekt eredmények elérjék a minőségi, technikai, ütemterv és költséghatékonyság követelményeit, szem előtt tartva a vevői elégedettséget. Vezeti az előkészületeket, kiértékeli a berendezések üzembehelyezését, a gyártási layout-ot és a folyamat változásokat és/vagy a javító intézkedéseket. Együttműködve az üzleti vezetéssel, részt vesz az árajánlatok készítésében, valamint a projektköltségvetés menedzselésében. Technikai és project menedzsment szempontból fő vevői kapcsolattartóként működik.
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki / mérnöki végzettség Minimum 3-4 év mérnöki vagy projekt menedzsment területen szerzett tapasztalat Folyékony/tárgyalóképes angol nyelvtudás Kiváló kommunikációs készség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-13
Állás, munka még: Jabil Circuit Magyarország Kft.>