WAREMA PT Hungary Kft.
A WAREMA PT Hungary Kft. a német WAREMA Kunststofftechnik und Maschinenbau GmbH leányvállalata.
Innovatív és hatékony partnerek vagyunk a műanyagipar és a szerszámgyártás területén. Jelenleg gyáli telephelyünkön több mint 150 embert foglalkoztatunk, anyacégünknél Marktheidenfeldben további 200 fő áll alkalmazásban. Modern gépparkkal műanyag alkatrészeket fejlesztünk és gyártunk, elsősorban az autóipar számára. Mindig a pontosságot és a minőséget tartjuk szem előtt.
Bővülő csapatunkba

Projektmenedzser

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Tervezi és ellenőrzi a projektek előrehaladását különös tekintettel a vevői követelményekre és a belső célkitűzésekre (minőségi és mennyiségi követelmények, határidők, költségek).
  • Képviseli a vevőt a belső szervezet felé.
  • Első számú kapcsolattartóként lép fel a minden projekttel kapcsolatos ügyben (a szervezeten belül és kifelé egyaránt) a projekt kezdetétől annak teljes kifutásáig.
  • Felsőbb szintre terjeszti az esetleges problémákat.
  • Gondoskodik a vevőről a teljes termék-életciklusban (ideértve a vevői látogatások bonyolítását is).
  • Menedzseli a vevői elégedettséget, a kockázatokat és a jövedelmezőséget a teljes termék életciklusában.
  • Továbbfejleszti a meglévő üzleteket.
  • Aktívan részt vesz a szerződéskötési folyamatokban.
  • Aktívan részt vesz a meglévő vevőkkel kapcsolatos árajánlatok elkészítésében és az ártárgyalásokon.
  • Elvégzi a vevői elégedettség felméréseket és koordinálja a kapcsolódó javítóintézkedéseket.
  • Szervezi és vezeti az alábbi megbeszéléseket: projektindító megbeszélés, rendszeres projekt megbeszélés, szállítói megfelelőség megbeszélés (a vevői jóváhagyási program szerint), rendszeres üzleti áttekintő megbeszélés a vevővel, termék kifuttatási megbeszélés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyaló képes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Termelő üzemi ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Biztos számítógép felhasználói gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 86%-ban
  • Év végi jutalom
  • Fiatalos, lendületes csapat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyéb idegen nyelvismeret (elsősorban német nyelv)
  • Műanyag ipari jártasság
  • MFG Pro/QAD vállalatirányítási rendszer ismerete
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

2360 Gyál, Bánki Donát utca 29.

Kérjük küldje el magyar ÉS angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintás után.