Nemzetközi, stabil vállalati háttérrel rendelkező, folyamatosan és dinamikusan fejlődő, világszínvonalú termékportfólióval rendelkező, piacvezető gyártó partnercégünk részére kollégát keresünk Projektmenedzser pozícióba

Projektmenedzser

Főbb feladatok, munkák:

  • Új termékek és technológiák bevezetésének irányítása, szakmai támogatása
  • A bevezetések előtt a megvalósíthatósági tanulmányok elkészítése
  • A technológiai fejlesztések koordinálása
  • Költség- és időgazdálkodás, projekttervek elkészítése
  • Műszaki beszerzések teljes körű menedzsmentje
  • Pályázati dokumentációk elkészítése
  • Próbaüzemi gyártás jegyzőkönyvezése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vezetőséggel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vegyészmérnök diploma
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Felhasználói szintű MS office ismeret
Előny:
  • Vegyiparban és kivitelezésben szerzett tapasztalat
#velünkcélbaérsz

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Bónuszlehetőség
  • Cafeteria
  • Egészségbiztosítás
  • Ingyenes egészségügyi vizsgálatok
  • Bejárás támogatása
  • Lakhatási támogatás
  • Kedvezményes dolgozói csomag telefonszolgáltatásra
  • Karácsonyi ajándék
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök

Munkavégzés helye:

Sajóbábony