A hazai menedzsment és IT tanácsadási piac egyik innovatív, vezető szereplője vagyunk. Tapasztalataink azt mutatják, hogy az adat-alapú szemlélet, az üzleti intelligencia és az ezen alapuló digitalizáció a vállalatok jövőbeni versenyképességének kulcsa, ezt szem előtt tartva fejlesztjük szolgáltatásainkat, melyekkel jelentősen hozzájárulunk ügyfeleink sikereihez. Eddigi működésünk során 150 ügyfélnél, 1000 projektben dolgoztunk, jellemzően ügyféloldali, szállítófüggetlen partnerként. Ennek alapját dinamikus, proaktív és elkötelezett szakemberekből álló, jó hangulatú csapatunk biztosítja.

Partnereink belénk vetett bizalma és a prémium szolgáltatásaink iránt megnövekedett igény indokolttá teszi csapatunk külsős alvállalkozókkal történő bővítését. Ha szeretnél egy profi és támogató csapat tagja lenni, és magadra ismersz a következő leírásban jelentkezz:

Projektmenedzser / üzleti elemző

(alvállalkozó)

Feladatok:

    • Hosszú távú projektek
    • A projekt teljes körű adminisztratív vezetése
    • Partnereink üzleti igényeinek összegyűjtése, szintetizálása, formalizálása és dokumentálása
      • Workshopok, interjúk szervezése és lebonyolítása
      • Üzleti folyamatleírások elkészítése: folyamatábrák, folyamatleírások, szerep-felelősség összerendelések (RACI, RASCI), specifikációk készítése
      • Informatikai modellezés
    • Folyamatos együttműködés az ügyféllel
    • A projekt teljes körű képviselete az ügyfél felé írásban és szóban
    • A fejlesztők támogatása a funkcionális specifikáció értelmezésében

Elvárások:

    • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség
    • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
    • Képesség az üzleti igények strukturált dokumentálására
      • az üzleti igény lefordítása az informatika nyelvére
      • adott esetben javaslattétel az üzleti megoldásokra
    • Analitikus gondolkodásmód és ügyfélközpontúság
    • Konstruktivitás, eredményesség, logikai képességek
    • Jó problémamegoldó képesség és kommunikációs készség
    • Önálló, határozott, agilis, terhelhető személyiség
    • Belső motiváció, csapatban gondolkodás

Előny:

    • Közigazgatási projektek vezetésében szerzett tapasztalat
    • Projektvezetési képesítések (pl.: PMP, PRINCE2)
    • Szoftverfejlesztési területen, szoftverfejlesztő/tanácsadó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
    • Adatbázis és SQL ismeretek
    • Államigazgatási projekt tapasztalat
    • BPMN2 szabvány ismerete

    Alapértelmezetten Budapest, de ez változhat ügyfeleink igényei szerint

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Projektmenedzsment
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A jelentkezést önéletrajzzal (fénykép nem szükséges) és motivációs levéllel együtt várjuk!