Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó cég keres budapesti munkahelyre új munkatársat

projektmenedzseri

munkakörbe, teljes munkaidős beosztással, azonnali kezdéssel.

Elvárások:

  • Legalább középfokú gépész- vagy villamosipari végzettség.
  • Minimum 3 év létesítmény üzemeltetés-, karbantartás területén szerzett szakmai tapasztalat.
  • Műszaki szemlélet, műszaki irányításban való jártasság
  • Ajánlatok készítésében való jártasság
  • Energetikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Az irányítása alá tartozó létesítmények folyamatos, magas minőségű üzemeltetésének felelős irányítása.
  • Megrendelővel való kapcsolattartás
  • Beosztott szakipari karbantartók munkájának irányítása, szakmai felügyelete
  • Alvállalkozók versenyeztetése, munkájuk szervezése és ellenőrzése
  • Karbantartási feladatok tervezése, irányítása
  • Eseti hibaelhárítási munkák megszervezése, irányítása, ügyeleti rendszer szervezése és felügyelete
  • Kisebb felújítási, átalakítási munkák teljes körű lebonyolítása a tervezéstől az átadásig
  • Energiamenedzsment
  • Pályázati anyagok összeállítása, árajánlatok készítése

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan gépész-, villamos-, vagy létesítménymérnök)
  • Rendszerszemléletű gondolkodás, gyors problémamegoldó készség
  • Jó szervező és irányító készség
  • Költségvetés készítő program ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Projektmenedzser
  • Rövid pozíció név: Projektmenedzser
  • Hirdető cég: UNISZOL-Létesítménygazdálkodási Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Az irányítása alá tartozó létesítmények folyamatos, magas minőségű üzemeltetésének felelős irányítása. Megrendelővel való kapcsolattartás Beosztott szakipari karbantartók munkájának irányítása, szakmai felügyelete Alvállalkozók versenyeztetése, munkájuk szervezése és ellenőrzése Karbantartási feladatok tervezése, irányítása Eseti hibaelhárítási munkák megszervezése, irányítása, ügyeleti rendszer szervezése és felügyelete Kisebb felújítási, átalakítási munkák teljes körű lebonyolítása a tervezéstől az átadásig Energiamenedzsment Pályázati anyagok összeállítása, árajánlatok készítése
  • Elvárások: Legalább középfokú gépész- vagy villamosipari végzettség. Minimum 3 év létesítmény üzemeltetés-, karbantartás területén szerzett szakmai tapasztalat. Műszaki szemlélet, műszaki irányításban való jártasság Ajánlatok készítésében való jártasság Energetikai ismeretek B kategóriás jogosítvány
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-13