Mezőkövesdi mérnökségi csapatunk (MDA Automotive)

erősítéséhez keresünk mielőbbi belépéssel,

Projektmenedzser munkatársat

Feladatok:

  • Új termékek bevezetésének koordinálása és új technológiák bevezetése költség, idő, és minőségügyi szempontok figyelembe vételével
  • Üzemi mutatók monitorozása, biztosítása az új termék felfutási fázisában
  • Projektek kapcsán felmerülő műszaki problémák megoldása a cég standard probléma megoldó eljárásával
  • Együttműködés az érintett osztályokkal, beszállítókkal bel- és külföldön egyaránt
  • Vevői auditok előkészítése, levezetése
  • Gyártási dokumentumok készítése, változások menedzselése
  • Projekt mérföldkövek riportálása, időterv megvalósulásának felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett 4+ éves szakmai tapasztalat
  • APQP ismerete
  • Határidő érzékenység
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Microsoft Office ismeret
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • Jártasság problémamegoldó módszerekben
  • SAP jártasság
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség, széles körű juttatásokkal
  • Nemzetközi munkakörnyezet karrierlehetőséggel, izgalmas kihívásokkal és változatos feladatokkal
  • Szakmai és személyes fejlődés lehetőségének biztosítása
  • Biztos munkahely elkötelezett munkatársaknak

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3400 Mezőkövesd, Lövői út 35.

Haladjon a legjobbakkal! - A Modine piacvezető autóipari beszállítóként,  világszerte a legtekintélyesebb szakértőnek számít a hőcserélő technikában. A céget 1916-ban Racine-ban (USA) hozták létre, az alapítás egy egyedülálló sikertörténet kezdete volt. A konszern világszerte 10.000 munkavállalóval áll  a vevői rendelkezésére első osztályú, csúcstermékek gyártásával és nemzetközi ügyfélszolgálattal.

Magyarországi gyárunk 1991-óta sikeresen üzemel Mezőkövesden, 2008-ban pedig az európai gyártókapacitás bővítésével zöldmezős beruházásként újabb termelő egység indult Gyöngyösön.

Felkeltettük érdeklődését?

Ha igen, kérjük, küldje el pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva,