Trenkwalder Kft.

Szeretnél egy megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőséget biztosító, nemzetközi hátterű, világszínvonalú termékportfólióval rendelkező cégnél elhelyezkedni?

Fontos számodra, hogy innovatív, előremutató és a szakmai fejlődésedet biztosító projektekben vehess részt? Szívesen dolgozol csapatban, de egyedül is megállod a helyed? Erős műszaki háttérrel rendelkezel, és jártas vagy a vegyiparban? Jól kommunikálsz angolul és vettél már részt nagyobb volumenű fejlesztési vagy beruházási projektben?

Ha a kérdésekre igen a válasz, akkor Téged keresünk megbízónk projektmenedzser pozíciójába!

Projektmenedzser

Főbb feladatok, munkák:

  • Új termékek és technológiák bevezetésének irányítása, szakmai támogatása
  • A bevezetések előtt a megvalósíthatósági tanulmányok elkészítése
  • A technológiai fejlesztések koordinálása
  • Költség- és időgazdálkodás, projekttervek elkészítése
  • Műszaki beszerzések teljes körű menedzsmentje
  • Pályázati dokumentációk elkészítése
  • Próbaüzemi gyártás jegyzőkönyvezése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vezetőséggel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vegyészmérnök diploma vagy vegyiparban szerzett szakmai tapasztalat mérnöki pozícióban
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Gyártó környezetben való jártasság, erős műszaki beállítottság
  • Felhasználói szintű MS office ismeret
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Csapatszellem, kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Projektszemlélet, can do attitűd

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Bónuszlehetőség
  • Cafeteria
  • Egészségbiztosítás
  • Ingyenes egészségügyi vizsgálatok
  • Bejárás támogatása
  • Lakhatási támogatás
  • Kedvezményes dolgozói csomag telefonszolgáltatásra
  • Karácsonyi ajándék
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Sajóbábony